Gry

Evolve z nowym trybem: Arena - gameplay

przeczytasz w 1 min.

Tryb Arena powstał z myślą o tych, którzy pragną po prostu jak najbrutalniej i jak najszybciej rozgromić rywala.

Evolve Arena

Wydana w lutym gra Evolve doczekała się nowego trybu zabawy. Arena, bo tak się nazywa, dostępna jest już na wszystkich platformach – PC, Xbox OnePlayStation 4. Wystarczy, że dokonacie bezpłatnej aktualizacji.

Tryb Arena powstał z myślą o tych, którzy nie chcą zbyt mocno koncentrować się na taktyce, lecz pragną po prostu jak najbrutalniej i jak najszybciej rozgromić rywala. Akcja będzie trwać nieprzerwanie – to dzięki zmniejszeniu pola bitwy. Na każdej z 14 map ustawionych zostanie bowiem 5 niewielkich kopuł, pod którymi trwać będą walki. Swoją drogą, tak, to oznacza 70 aren.

Potwór zaczyna zabawę na drugim poziomie, z 50-procentowym pancerzem. Może jednak go regenerować, a nawet przejść na poziom trzeci, choć z powodu małej mapy nie jest to łatwe zadanie. Dużo gorzej mają się łowcy – nie tylko nie mogą zmieniać postaci i wybrać perka między rundami, ale też nie mogą się odrodzić (po zgonie muszą czekać na kolejną rundę).

Rundy zaś są trzy i jedna walka trwa do dwóch zwycięstw jednej ze stron. Jeśli coś wciąż pozostaje dla was niejasne, być może co nieco rozjaśni opublikowany przez twórców gameplay:

Źródło: EvolveGame, VG247, AllGamesBeta

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Ja już zapomniałem o tej grze.
  • avatar
   mutissj
   0
   Kaszane odwalali dlaczego Left 4 Dead 3 nie wydali...