Akcesoria

Karty SD Eye-Fi Mobi zapewniają łączność Wi-Fi cyfrowym aparatom fotograficznym

przeczytasz w 1 min.

Najwygodniejsza metoda bezprzewodowego transferu zdjeć do urządzenia mobilnego.

Eye-Fi Mobi karta aparat

Karty Eye-Fi zna chyba każdy miłośnik aparatów cyfrowych, zwłaszcza tych ze slotem na karty standardu SD. Nawet jeśli ich nie używał, to dobrze wie, że to prekursor bezprzewodowych kart pamięci, które dysponują własnym modułem Wi-Fi dla wygodnego transferu zdjęć do sieci bezprzewodowej. Eye-Fi Mobi to nowa linia dostępna niejako obok dotychczasowych modeli. Eye-Fi Mobi charakteryzuje się łatwiejszym procesem parowania urządzeń i przesyłania zdjęć, który nie wymaga zakładania jak dotychczas konta w Internecie.

Karty Eye-Fi Mobi dostępne będą na początek w dwóch pojemnościach 8 i 16 GB z certyfikatem prędkości Class 10. W praktyce działają one podobnie jak poprzednie modele. Dlatego, gdy już mamy taką kartę, to niewiele zyskamy. To produkt przeznaczony przede wszystkim do nowych użytkowników i jak nam się wydaje, w celu przypomnienia rynkowi foto o marce Eye-Fi. Ostatnio zaczęło się pojawiać sporo aparatów z wbudowanymi modułami Wi-Fi, co mogło wpłynąć na zmniejszenie zainteresowania produktami Eye-Fi.

Eye-Fi Mobi opakowanie karty pamięci
Do zestawienia smartfona i karty w aparacie wystarczy unikalny 10 cyfrowy kod z opakowania.

Karty Eye-Fi Mobi w przeciwieństwie do kart z serii Pro X2 współpracują wyłącznie z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i iOS, a także nie wspierają transferu plików w formacie RAW. Za to są tańsze niż seria Pro X2, co ma zachęcić do ich zakupu. Wersja 8 GB została wyceniona na 49 dolarów, a 16 GB na 79 dolarów. Starszy model Eye-Fi Pro X2 16 GB kosztuje 99 dolarów.

Źródło: Eye-Fi, Amazon

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    A jest jakiś aparat który zapewnia podgląd przez WIFI na PC?