Gry komputerowe

Gra F1 2015 na PC za darmo

przeczytasz w 1 min.

Oficjalna gra Formuły 1 z 2015 roku jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo w ramach kolejnej akcji na platformie Humble Store. Aby skorzystać z tej okazji trzeba się jednak pospieszyć.

F1 2015 wygląda nieźle i choć ma swoje niedociągnięcia, jest zdecydowanie wartą uwagi produkcją. Jeśli więc nie jesteście pewni, czy Królowa Sportów Motorowych w swojej wirtualnej odsłonie ma szansę wypełnić wam czas wolny, możecie to teraz sprawdzić, nie płacąc ani złotówki.

Gra F1 2015 jest dostępna zupełnie za darmo, w ramach kolejnej promocyjnej akcji sklepu Humble Store. Aby pobrać ją, zainstalować i później się przy niej bawić, należy mieć konto na tej platformie i konto na Steamie, a do tego jeszcze się pospieszyć. Promocja jest ważna tylko do 24 marca, do godziny 18.00.

Przypomnijmy, że F1 2015 to gra wyścigowa, która pozwala wziąć udział w mistrzostwach z 2015 i 2014 roku. Jako że jest to oficjalna gra Formuły 1, ekipa Codemasters mogła umieścić w niej wszystkie tory i wszystkie bolidy faktycznie ścigające się po nich w tych sezonach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zanim podejmiecie (wcale nie taką trudną) decyzję o pobraniu gry za darmo, możecie jeszcze rzucić okiem na oficjalny zwiastun, który umieściliśmy poniżej:

Źródło: Humble Store

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!