Gry

Fallout 4: Automatron - zwiastun pierwszego dodatku do gry

przeczytasz w 1 min.

Tylko tydzień dzieli nas od premiery pierwszego rozszerzenia do Fallout 4. Czego możemy się po nim spodziewać?

Fallout 4: Automatron

Fallout 4 zgarnął kilka branżowych nagród, ale oceny samych graczy są już dość podzielone. Tak czy inaczej, twórcy zgodnie z planem będą ten tytuł rozwijać. Lada dzień premiera Fallout 4: Automatron.

Będzie to pierwszy z dużych dodatków. W ręce graczy oddany zostanie już 22 marca i pojawi się na wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4. Bethesda opublikowała właśnie zwiastun, jednocześnie przybliżając krótko to, czego powinniśmy tutaj oczekiwać.

„Tajemniczy Mechanik wypuścił we Wspólnocie hordę złych robotów włączając w to przebiegłego robomózga. Wyłapuj je i rozmontowuj na części, żeby budować i modyfikować swoich własnych robotycznych towarzyszy. Wybieraj spośród setek modyfikacji, mieszając kończyny, pancerze, umiejętności oraz broń, łącznie z całkiem nowym miotaczem błyskawic. Możesz nawet zmieniać ich kolor i wybierać głosy!”


Na kwiecień planowane jest wydanie dodatku Wasteland Workshop, w maju natomiast pojawić ma się rozszerzenie Far Harbor. Twórcy obiecują, że na tym się nie skończy i Fallout 4 będzie rozrastać się w kolejnych miesiącach jeszcze bardziej.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  1
  Konstruowanie własnego robota brzmi nieźle.
  • avatar
   Lukassuss
   0
   Mi tam się F4 podoba. Może dlatego, że pomimo swojego wieku i długiego stażu gracza nigdy nie grałem w żadnego innego Fallouta. Jakoś mnie nie ciągnęło i się nie złożyło.

   Spróbowałem dopiero przy F4 i bardzo mi się spodobał. Fajny i spory świat, świetny klimat i uniwersum. Dodatki zapowiadają się też ciekawie, szczególnie Far Harbor.

   Tylko chyba przyjdzie poczekać aż stanieje bo 160-170 za grę na PC i prawie drugie tyle za Season Passa to jednak przesada.
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Właśnie wyszedłem z gry bo wnerwiło mnie zacięcie na na hakowaniu kompa. Ta gra nawet w wersji 1.4 jest zabugowana totalnie.
    • avatar
     Finear
     -5
     >przebiegłego robomózga
     >robotycznych towarzyszy

     własnie dostałem raka

     >Czego możemy się po nim spodziewać?

     bugów i 0 polotu, dokładnie to samo co w podstawce
     • avatar
      Konto usunięte
      -11
      Teraz wszyscy w The Division grają.