Gry

Fallout Classic Collection za darmo - prezent dla posiadaczy Fallout 76

przeczytasz w 1 min.

Prezent nie wynika tylko ze zbliżających się świąt. Bethesda cały czas boryka się z krytyką. Aby wejść w posiadanie Fallout Classic Collection trzeba najpóźniej 31 grudnia zalogować się do Fallout 76.

Fallout 76 spotkał się z chłodnym przyjęciem i wydaje się, że jest to najłagodniejsze określenie, o jakie można się w tym przypadku pokusić. Bethesda cały czas stara się łagodzić sytuację, najnowszy pomysł wydawcy nie powinien zatem dziwić.

Błyskawiczny spadek cen gry to jedno. Nowych graczy nie przybywa szczególnie szybko. Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup przygotowano jednak mały prezent. Każdy posiadacz Fallout 76 (niezależnie od platformy sprzętowej) może odebrać za darmo Fallout Classic Collection.

Oferta obowiązuje do końca roku. Aby wejść w posiadanie Fallout Classic Collection trzeba najpóźniej 31 grudnia zalogować się do Fallout 76. Prezent zostanie wręczony graczom spełniającym ten warunek w styczniu.


Nadmieńmy, iż Fallout Classic Collection to zestaw trzech gier - Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics. Został wydany z myślą o PC.

Źródło: Bethesda

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  13
  Jeszcze się okaże, że ludzie nie grają w Fallout 76, bo znaleźli lepsze gry... Klasyki z lat 90 :D
  • avatar
   KamilSTI
   5
   Jak ktoś kupił Fallout 76 to znaczy, że musi być dużym fanem serii więc i tak pewnie w swojej kolekcji ma wszystkie poprzednie części.
   Wiadomo, że lepsze to niż nic no ale cóż...
   • avatar
    kombajn
    2
    A to sobie w stopę strzelili ludzie którzy mieli fatalną opinię o F76 to głównie ci którzy grali w klasyczne części. Gra podobała się świeżym graczom a ci jeśli zobaczą (i im się spodoba) klasyczne odsłony to mogą cokolwiek zmienić swoją opinię na temat F76.
    • avatar
     xbk123
     1
     Fallout 76 musiałby być darmowy żeby odczuli jako taki przyrost graczy. Wszystkie recenzje po prostu krzyczą, że to produkt nie wart złamanego grosza. Bethesda poleciała sobie w kulki już przy Fallout 4, więc teraz taki zimny prysznic im się przyda. A jak nie wyciągną z tego lekcji to nie ma co za nimi płakać, bo dobrych gier już nie robią.
     • avatar
      MaxDamageDA
      1
      Ostatnio odpaliłem sobie Fallout: Nevada z modem Extreme Edition i dla mnie ta gra się wcale nie zestarzała... Wessało mnie tak samo jak 1 i 2. Przeszedłem je łącznie kilkadziesiąt razy. Dla kogoś kto kocha to uniwersum, wyzwania i nie brzydzi się grafy ( która dla mnie ma urok ) polecam!

      Wszystkie 'nowe' fallouty w 3d przeszedłem oczywiście, bo 'wypadało', ale były to raczej kolejne zwykłe sandboxy tyle, że post apo. Nigdy do żadnej nie wróciłem.

      Sam soundtrack z dwójki jest lepszy niż całe te nowe gry : D

      • avatar
       Qpers
       0
       Wow... Dodali 20-letnie gry warte łącznie może 5 zł...
       • avatar
        chemix
        0
        Bardzo dobre gry. Ach na sentymenty się zbiera...