Gry mobilne

Fallout Shelter podbił iOS i wkrótce zawita na Androida

przeczytasz w 1 min.

Właściciele smartfonow i tabletów pracujących pod kontrolą systemu z logo zielonego robota mogą spodziewać się gry już 13 sierpnia.

Fallout Shelter

Oczekiwanie na debiut Fallout 4 twórcy zdecydowali się uprzyjemnić mobilną grą Fallout Shelter i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Nic dziwnego, że zgodnie z planami projekt ten będzie się rozrastał.

Obecnie Fallout Shelter dostępny jest na urządzeniach z system Apple iOS, gdzie zresztą cieszy ogromną popularnością. W 48 krajach udało mu się dotrzeć na szczyty list najchętniej pobieranych gier mobilnych, a gracze bardzo chętnie korzystają także z oferowanych tu mikropłatności.

Plany zakładały, iż na platformę Google Android gra zwita w przyszłym miesiącu i tak też będzie. Bethesda poinformowała, iż właściciele smartfonow i tabletów pracujących pod kontrolą systemu z logo zielonego robota mogą spodziewać się premiery Fallout Shelter 13 sierpnia.

Jednocześnie ujawniono, iż wkrótce gra doczeka się ważnej aktualizacji, która wprowadzi do zabawy nowy element - robota Mr. Handy. Będzie on bardzo przydatny i pomoże w zbieraniu surowców zarówno wewnątrz bunkra, jak i poza nim. Co więcej, będzie mógł bronić społeczność gracza przez niebezpieczeństwami.


Źródło: polygon, youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  5
  Bawi mnie trochę ta sytuacja. Konferencja Microsoftu na E3, zostaje zapowiedziany Fallout 4, rozpływanie się nad tym jak to m$ i twórcą zależy na PC i Windowsie. Dodatkowo pokazany Fallout Shelter na... iOS, wkrótce na Androida, ale o WP nic nie słychać.
  • avatar
   kokosnh
   -3
   Podbił, bo był darmowy i większość ściągała żeby wypróbować.