Gry

Far Cry 2 na PC tej jesieni

przeczytasz w 0 min.

Podczas gdy Crytekowy Crysis opisywany jest jako duchowy następca shootera FPP z 2004 roku o nazwie Far Cry, panowie z Ubisoft, do których należy znak firmowy Far Cry, pracuja nad faktycznym, bezpośrednim sequelem o bardziej konsekwentnej nazwie Far Cry 2. Jak podają niektóre serwisy, kolejna odsłona powinna pojawić się już za kilka miesięcy.

Ubisoft podzielił się tą wiadomością na swoim blogu wideo, twierdząc, że nadchodzący tytuł planowany jest na jesień tego roku. Far Cry 2 będzie osadzony w podobnym klimacie co jego protoplasta i duchowy następca, czyli Crysis, co uczyni z niego "nielinearny" tytuł o "otwartym zakończeniu" umiejscowiony w afrykańskim świecie. Podobno w tym celu Ubisoft korzysta z własnego studia w Montrealu zamiast pierwotnego zespołu programistów w Cryteku.


Na blogu wideo, producent LP Pharand mówi, że Far Cry 2 pojawi się równocześnie na platformach pecetowych, Xbox 360 i PlayStation 4. Pharand dodaje, że "zespół pracuje w pocie czoła, aby właściciele żadnej z platform nie był skazan nawet na najmniejszy kompromis." Przekaz wideo zawiera także krótki filmik prezentujący samą grę.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login