Gry

Słonie w centrum nowego zwiastuna Far Cry 4

przeczytasz w 1 min.

Słonie nie tylko pojawią się w czwartej odsłonie serii Far Cry, ale wręcz będą stanowiły dość istotny element rozgrywki.

Far Cry 4 słonie

Firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun zbliżającej się ogromnymi krokami gry Far Cry 4. Materiał poświęcony jest słoniom – podobnie jak w przypadku wideopamiętników z wyprawy do Nepalu (część Iczęść II), twórcy serwują nam garść ciekawostek na temat tych największych współcześnie żyjących zwierząt lądowych. Dlaczego?

Oczywiście dlatego, że słonie nie tylko pojawią się w czwartej odsłonie serii Far Cry, ale wręcz będą stanowiły dość istotny element rozgrywki. Po pierwsze – będziemy mogli na ich grzbietach przemierzać bezdroża Kyratu. Po drugie – mogą one być jedną z naszych najpotężniejszych broni, jako że bliskie spotkanie ze słoniem raczej nie skończy się dla przeciwników dobrze. I wreszcie po trzecie – jeśli będziemy zbyt nieostrożni, zwierzęta te mogą okazać się naszym śmiertelnym wrogiem.

Czy wiedziałeś, że słonie lubią smak ludzkiej krwi? Albo, że te ogromne ssaki nigdy nie zapominają? Cóż, możecie w to wierzyć lub nie, ale ten dwuminutowy filmik jest przepełniony podobnymi ciekawostkami. Proponujemy jednak przyjąć je z lekkim dystansem, zresztą… jak i całą tę grę – co zdecydowanie nie jest minusem.

Premiera gry Far Cry 4 planowana jest na 20 listopada bieżącego roku. Platformami docelowymi są natomiast komputery osobiste oraz konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3.

Źródło: XboxAchievments, VG247

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  4
  Szczerze mówiąc to tylko na tę ( tą ?) grę czekam !
  CoD już mnie nie interesuje - Od beznadziejnego BO2 olewam tą serie.
  Far Cry 3 kupiłem i grałem z przyjemnością - tam frajde robiło samo chodzenie po wirtualnym świecie - a pływanie na kutrze z działkiem i rozwalanie obozowisk - genialne.
  • avatar
   wdowa94
   2
   Bardzo ciekawe. Używają cały czas 1 bazy do robienia filmików i w każdym z nich są słonie... Tyle można się spodziewać po tej grze, cała reszta mapy to DLC!
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Dalej czekam na premierę :D Po ograniu świetnej trójki czekam na czwórkę ;)
    • avatar
     Pscola
     1
     Czyżby szykował się nowy symulator? Symulator słonia?
     • avatar
      bartekmustach
      0
      Coraz ciekawiej sie ten Far Cry zapowiada. Po swietnej trojce nie moge sie doczekac tej czesci.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Co oni tak z tymi słoniami tak się rajcują?
       • avatar
        Dudzio993
        0
        Nie moje klimaty niestety.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Słonie w FPSie? I to jest właśnie "definicja szaleństwa"!
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          W końcu będzie można takiego słonia w tej grze zabić czy nie? Jak nie to będzie to śmiesznie wyglądać to raz. A dwa to niesamowite jest to że nie pozwalają zabijać słoni w grze bo obrońcy praw zwierząt itp a normalne jest wybijanie setki ludzi i nikt się do tego nie czepia.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Pomysł sam w sobie niezły, ale twórców za bardzo poniosła fantazja. Jest nienaturalnie. żaden słoń nie jest na tyle szybki i silny, żeby tak daleko odrzucić samochód itp... Szkoda byłoby zmarnować niezły pomysł.