• benchmark.pl
 • Gry
 • Gra Far Cry 4 znajduje się już w produkcji? Znany kompozytor twierdzi, że tak
Gry

Gra Far Cry 4 znajduje się już w produkcji? Znany kompozytor twierdzi, że tak

przeczytasz w 2 min.

Znany kompozytor Cliff Martinez w wywiadzie stwierdził, że pracuje już m.in. nad grą Far Cry 4.

far cry 4 gra ubisoft powstawanie produkcja kompozytor cliff martinez

Już od dłuższego czasu w sieci można było natknąć się na plotki i liczne spekulacje dotyczące powstawania kolejnej odsłony gry Far Cry. Nie trudno wywnioskować, że po dobrej sprzedaży Far Cry 3, twórcy raczej nie spoczną na laurach i będą pracować nad kolejną częścią. Ostatnio nieco światła na ten temat rzucił znany kompozytor Cliff Martinez.

Za produkcję gier z serii Far Cry odpowiedzialna jest firma Ubisoft, która podobnie jak w grach Assassin's Creed, zapewne będzie starała się wyeksploatować serię do granic możliwości. Dodając do tego zadowalające wyniki sprzedaży ostatniej odsłony gry, można więc śmiało spodziewać się powstania kolejnej części wspomnianej gry. Mimo wszystko to jedynie spekulacje a sami twórcy nie mają w zwyczaju zbyt wcześnie chwalić się produkcjami, nad którymi zaczynają pracę.

Teraz nieco światła rzucił na całą sprawę znany amerykański kompozytor i były perkusista grupy Red Hot Chili Peppers, a mianowicie Cliff Martinez. Otóż w jednym z udzielonych wywiadów, odpowiadając na pytanie dotyczące projektów, nad którymi obecnie pracuje, wymienił m.in. grę Far Cry 4.

To jest sekretna misja, na razie nie jestem jeszcze w niej całkowicie, wygląda również na to, że będę robił serial dla Soderbergh TV nazwany The Knick, a do tego pracuję jeszcze nad grą wideo o nazwie Far Cry 4. Więc tak, jestem popularny w tym tygodniu” - powiedział Martinez w wywiadzie dla Lost in the Multipe.

cliff martinez kompozytor far cry 4

Kompozytor Cliff Martinez

Jak się okazuje, wypowiedź kompozytora dobitnie świadczy o tym, że prace nad grą Far Cry 4 już w jakimiś stopniu trwają. Warto jednak odnotować, że oryginalnej wypowiedzi Martineza już w internecie nie znajdziemy, gdyż chwilę po tym jak wywołała entuzjazm wśród oczkujących na grę graczy, została usunięta z internetu.

Szybkie usunięcie wiadomości ujawniającej, że znany kompozytor pracuję nad grą Far Cry 4, w rzeczywistości może oznaczać wiele rzeczy, włącznie ze zwykłą pomyłką, aczkolwiek najbardziej prawdopodobną wersją jest, że po prostu twórcy z ujawnieniem prac nad grą chcą poczekać do odpowiedniego momentu i solidnie przygotować kampanię promocyjną.

Czy rzeczywiście prace nad grą Far Cry 4 już trwają? Przekonamy się w przyszłości.

Źródło: Polygon, Gamingeverything, Ggwalftw, gamestar

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cacek93
  11
  Fajne zdjęcie zrobiliście, czcionka z pierwszej części, mapa także :D
  Narobiliście chęci sugerując, że czwóreczka będzie podobna do znakomitej jedynki :)
  Czekam na trigeny :D
  • avatar
   mjwhite
   3
   gdyby nie udział w AMD Gaming Evolved, to sprzedaż mogła by nie być tak dobra.
   • avatar
    Rebal
    3
    ...ale teraz gry szybko wychodzą. Kiedyś z jedynki do dwójki czekało się latami a dziś następna część jest za parenaście miesięcy.
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Oczekuje z niecierpliwością FC 3 byl genialny fabularnie i świetnie się grało szkoda, że się w miarę szybko skończyło biorąc pod uwagę, że 3 była jeszcze robione pod starą generację konsol mam szczerą nadzieję, że graficznie też będzie najlepszy ;)
     • avatar
      michael85
      1
      FC1 było zaskoczeniem i zapierającą dech w piersiach grą. FC2 było totalną porażka. FC3 też jakoś nie mogłem się przekonać. Jednak model z otwartym światem nie sprawdza się za dobrze. CRYSIS jest znacznie lepszy ze swoją fabułą.
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Chciałbym tę grę w klimatach arktycznych... Ewentualnie jakaś Alaska.
       • avatar
        Konto usunięte
        1
        Dla mnie wybór jest prosty. Postapokaliptyczne wielkie miasto. Pomysłów na misje i fabułę mam w głowie pincet. Czekamy :)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         zraz zaraz jeszcze trójki nie skonczyłem