Gry

Gnojowica sama się nie ogarnie - Farming Simulator 22 czeka

przeczytasz w 1 min.

Na co jeszcze czekasz? Gra Farming Simulator 22 oficjalnie zadebiutowała dziś na rynku – możesz już grać na pececie albo konsoli.

Dziś premiera Farming Simulator 22

Długo wyczekiwany Farming Simulator 22 ujrzał dziś światło dzienne. Najnowszy symulator rolniczy studia GIANTS Software jest już dostępny w wersjach przeznaczonych na PC oraz konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. W każdym przypadku można liczyć na polskie napisy. Tak prezentują się najważniejsze szczegóły, … a tak wygląda premierowy zwiastun:

Zobacz najnowszy zwiastun Farming Simulator 22 na premierę: 

Co nowego w Farming Simulator 22?

Farming Simulator 22 to przede wszystkim zaawansowany (to znaczy: mający wpływ nie tylko na oprawę, ale też na rozgrywkę) system pór roku. Są też naturalnie zachowujące się zwierzęta, są ule i szklarnie i są zaawansowane łańcuchy produkcyjne. 

Ekipa GIANTS Software postarała się również o najobszerniejszy w historii serii katalog maszyn (to ponad 400 pojazdów i narzędzi przeszło 100 marek), a także o dodatnie aktywności, w tym mulczowania, usuwania kamieni czy wałowania, a aplikacja gnojowicy została udoskonalona. 

Farming Simulator 22 będzie hitem. Już jest

To wszystko razem sprawia, że gra budzi olbrzymie emocje. Najpewniej też sprosta oczekiwaniom wirtualnych farmerów, którzy tłumnie rzucili się na tę produkcję. Nie przez przypadek w końcu Farming Simulator 22 już teraz zajmuje dwa pierwsze miejsca na liście bestsellerów na Steamie (a do tego przepustka sezonowa plasuje się na czwartym). 

A ty kiedy ruszasz na pole?

Źródło: GIANTS Software, Steam

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!