Gry

FIFA 18 w sklepach - dziś premiera gry

przeczytasz w 1 min.

FIFA 18 już dostępna. Pierwsze recenzje potwierdzają, że fani serii będą bardzo zadowoleni. Grę przygotowano z myślą o aż 5 platformach.

Punktualna jak zawsze. Seria FIFA przyzwyczaiła nas do tego, że przypomina o sobie w końcówce września i w tym roku reguła ta nie została złamana. FIFA 18 trafia na sklepowe półki.

I chociaż niektórzy zarzucają EA brak innowacji, można mieć pewność, że gra sprzeda się doskonale. Ma na tyle wiernych fanów, że poprawa oprawy graficznej, nowe animacje, bardziej rozbudowany tryb fabularny i dająca większe pole do popisu kariera w zupełności wystarczą do sukcesu. Tym bardziej, że FIFA 18 bardzo dobrze wypada w recenzjach.

Nie można zapominać też o ogromie dostępnych, w zdecydowanej większości licencjonowanych drużyn - 700 zespołów z przeszło 30 lig. Liczyć można też na polską Ekstraklasę oraz komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Gra trafia na PC, PlayStation 4, Xbox One, ale także PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch. Z oczywistych powodów lepiej prezentować będzie się na komputerach i konsolach obecnej generacji. Z okazji debiutu przygotowana została reklama telewizyjna.

„W grze, na boisku, na całym świecie – zobacz zdobiącego okładkę gry FIFA 18 Cristiano Ronaldo, a także Antoine’a Griezmanna, Dele’ego Allego i Jamesa Hardena próbujących wykonać najnowszą sztuczkę techniczną z najnowszej edycji naszej gry.”


Źródło: EA SPORTS FIFA

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  POSTMAN
  1
  Napiszcie może o wtopie jaką zalicza właśnie EA bo ludzie nie mogą pobrać gry a jak już pobiorą to gra wywala się podczas grania w karierę alexa huntera.
  • avatar
   stach122
   1
   Co ja na to? MEH, idę grać w coś ciekawego.
   • avatar
    Fuso640
    1
    Szkoda tylko, że na forum EA jest problem na 240 stron, że gry nie da się pobrać. Też należę do tego problemu...
    • avatar
     Dragonik
     1
     Po co się tak rzucać na grę na premierę? czy miesiąc później coś wam ubędzie?
     • avatar
      king2127
      1
      W cenę wliczona reklama z Ronaldo :)
      • avatar
       Wiskas
       1
       Jak ktoś już ma pełną wersję to nich potwierdzi tylko że nie ma lobby i 2vs2 i 3vs3 nie istnieje. Poza 2vs2 ktory możesz grać tylko jak masz ziomka w kontaktach...brak losowego 2vs2...z góry dzięki
       • avatar
        mithrilli
        0
        „W grze, na boisku, na całym świecie – zobacz zdobiącego okładkę gry FIFA 18 Cristiano Ronaldo, a także Antoine’a Griezmanna, Dele’ego Allego i Jamesa Hardena próbujących wykonać najnowszą sztuczkę techniczną z najnowszej edycji naszej gry.”

        Jamesa Hardena?

        Nie pomyliły się wam gry?
        • avatar
         beryolek
         0
         Pes w tym roku znacznie lepszy