Aplikacje mobilne

Finalna, darmowa wersja Microsoft Office dostępna na smartfony z systemem Android

przeczytasz w 1 min.

Możliwości programów Word, Excel, PowerPoint nikomu przedstawiać chyba nie trzeba.

Microsoft Office Android

Microsoft jeszcze w zeszłym roku z dumą ogłaszał, iż pakiet Office dostępny będzie za darmo na urządzeniach mobilnych pracujących pod kontrolą systemów konkurencji. Słowa dotrzymano i systematycznie udostępniany był on kolejnym użytkownikom. Od wczoraj pełnią jego możliwości cieszyć mogą się osoby korzystające ze smartfonów z platformą Google Android.

Od pewnego czasu korzystać można było z wersji testowej i, jak chwali się producent, udało się dzięki temu sprawdzić działanie Microsoft Office na ponad 1900 różnych smartfonach. Teraz oferowany jest już produkt finalny i chętnych do sięgnięcia po niego raczej nie zabraknie.

Możliwości programów Word, Excel, PowerPoint nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. Microsoft poprawił stabilność ich działania i jeszcze bardziej podrasował interfejs tak, aby praca na ekranach dotykowych była jak najmilsza. Poza tym pojawiło się kilka nowych funkcji, między innymi współpraca z usługami chmurowymi innych firm, np. Google Drive.


Aplikacje z pakietu Microsoft Office znajdzie w sklepie Google Play. Dodać wypada, że do ich działania wymagany jest system Android w wersji przynajmniej 4.4 KitKat.


Pobierz: 

Microsoft Word na Androida

Microsoft Excel na Androida

Microsoft PowerPoint na Androida

 

Rozmiar pliku: zależy od urządzenia

Rozmiar pliku: zależy od urządzenia

Rozmiar pliku: zależy od urządzenia


Źródło: blogs.office, play.google

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  2
  Nic tylko pobierać :)
  • avatar
   Franz
   0
   To nie jest fajna aplikacja - szereg błędów w działaniu (np. z edycją dokumentów), nie działa na sprzęcie z Atomami, wyłudza dane (trzeba się zalogować w Microsoft i podać swoje dane, by móc używać - po co????) - dziękuję, wolę konkurencję, chyba, ze wyeliminują słabe strony tego pakietu.
   • avatar
    marekxdx
    0
    Ah ten microsoft. Aby da jakomś dobrze zrobioną apkę i popularną i od razu 10 millionów pobrań. Cool!
    • avatar
     marekxdx
     0
     Dobrze dopracowana i popularna apka i od razu 10 millionów pobrań. Ahh ten Microsoft. Niech google bierze z ciebie przykład.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nie żeby to coś złego było, ale jaki interes ma Microsoft rozdając swoje najpopularniejsze produkty za darmo?