Gry komputerowe

Zapowiedziano Football Manager 2015 - premiera planowana na listopad

przeczytasz w 1 min.

Fakt ten wymaga odnotowania chociażby dlatego, iż produkcja Sports Interactive nie doczeka się konkurencji w postaci kolejnego FIFA Manager.

Football Manager 2015 gra

Gry piłkarskie kojarzone są głównie z cyklami FIFAPro Evolution Soccer, ale nie można zapominać również o tych graczach, którzy zamiast biegać po wirtualnym boisku wolą zagłębiać się w niuanse taktyczne i wszelkiego rodzaju statystyki. Również oni dostaną w tym roku coś dla siebie. Zapowiedziano Football Manager 2015.

Nie jest to szczególnie duża niespodzianka, ale fakt ten bezsprzecznie wymaga odnotowania, chociażby dlatego, iż nowa produkcja Sports Interactive nie doczeka się konkurencji w postaci kolejnego FIFA Manager.

Twórcy zapewniają jednak, iż mimo tego gracze nie muszą obawiać się jakość Football Manager 2015. Gra oferować ma kilka nowości, ale problem w tym, że ujawnione zostaną one dopiero w październiku. Do tego czasu wieli informacji o grze nie otrzymamy.

Wiemy za to kiedy spodziewać się premiery. Ta ustalona została na listopad. Gra dostępna będzie na PC z systemami Windows, Mac OS oraz Linux.

Na oficjalnej stronie gry można już zamówić ją w przedsprzedaży. Dzięki temu otrzyma się zniżkę oraz wcześniejszy dostęp do beta testów.

Źródło: eurogamer.net, whatculture

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!