Smartfony

Fortnite w wersji K-pop dla użytkowników smartfonów Galaxy S10

przeczytasz w 1 min.

Użytkownicy smartfonów Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10e mogą korzystać na swoich urządzeniach ze specjalnej, limitowanej edycji skórki IKONIC.

Fenomen Fortnite zdaje się nadal trwać. Nie dziwią zatem informacje na temat współpracy firm Samsung i Epic Games, której podłożem jest właśnie wspomniana gra oraz seria smartfonów Samsung Galaxy S10.

Użytkownicy smartfonów Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10e mogą korzystać na swoich urządzeniach ze specjalnej, limitowanej edycji skórki IKONIC. Jest ona inspirowana Jung Chan-woo, czyli wokalistą zespołu iKONIC (wykonującego utwory z gatunku K-pop). Dodatkowo mogą oni liczyć na ekskluzywną emotkę z motywem tańca z popularnego utworu grupy iKONIC – Love Scenario. Nie znacie? Zdziwi Was liczba odsłon utworu na YouTube.


Jednocześnie Samsung przypomina, iż smartfony z serii Galaxy S10 to pierwsze urządzenie mobilne zoptymalizowane pod kątem silnika Unity, na którym powstaje około 50% gier mobilnych. O ich wydajność martwić się nie trzeba, nie tylko Fortnite, ale również inne gry działają na nich doskonale. Potwierdzenia szukajcie chociażby w recenzji Galaxy S10+.

„Już niemal 60% graczy w Polsce deklaruje, że korzysta z gier na urządzeniach mobilnych. To dla nas niezwykle istotna społeczność, dlatego projektując nasze smartfony staramy się sprostać jej wymaganiom. Tak jak w przypadku najnowszej linii Galaxy S10, która została zoptymalizowana pod kątem mobilnych rozgrywek.” – Olaf Krynicki, rzecznik Samsung Electronics Polska

Fortnite w wersji K-pop

Źródło: samsung

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  "Już niemal 60% graczy w Polsce deklaruje, że korzysta z gier na urządzeniach mobilnych. "
  Excuse me, WTF
  • avatar
   Tomasz Słowik
   2
   Ale wiecie, że Fortnite jest na Unreal Engine, więc trochę od czapy to nawiązanie. A Unity nie jest zoptymalizowane samo w sobie, więc to taki marketingowy bełkot. I że niby w jaki sposób jest zoptymalizowany? Bo na pewno nie pod względem GPU które jest słabsze od tego z rocznego Snapdragona. Jak chcesz grać to exynosy polecam omijać.
   • avatar
    gadosmx
    1
    Wydaje mi się, że to był iKON, a nie iKONIC