Gry na konsole

Społecznościowy aspekt Forza Horizon 2 na nowym zwiastunie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Właściciele konsol Xbox, którzy jednocześnie sympatyzują z grami wyścigowymi już zacierają ręce.

Forza Horizon 2 gra

Na tragi Gamescom 2014 zdecydowała się zajrzeć również ekipa Turn 10 Studios, a skoro tak to nie mogło zabraknąć wzmianki na temat Forza Horizon 2. Właściciele konsol Xbox, którzy jednocześnie sympatyzują z grami wyścigowymi już zacierają ręce.

Twórcy od samego początku zapewniali, iż postarają się o tytuł godny serii Forza i jednocześnie coś, co zapełni wciąż słabo zagospodarowane miejsce w temacie wyścigów na Xbox One. Pomóc ma w tym nie tylko przywiązanie do najważniejszych elementów serii, ale dodatkowo wzbogacenie tego o kilka nowych elementów.

Elementem obowiązkowym będzie tutaj duży i otwarty świat, którego obecności na szczęści producent nawet przez chwilę nie neguje. Aby zabawa w nim była ciekawsza gracze otrzymać mają tutaj rozbudowane podobno funkcje społecznościowe.

Właśnie na tym koncentruje się zaprezentowany w Kolonii zwiastun gry, z którego dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy. I tak, dołączenie do zabawy z innymi graczami odbywać ma się niezwykle płynnie, a dodatkowo w każdej chwili można będzie sprawdzić ich poczynania na specjalnej mapce. Możliwości wspólnego spędzania czasu też ma być sporo i mają one nie ograniczać się wyłącznie do wyzwań.

Wszystko to przybliża jednak wspomniany materiał wideo. Dodatkowo pozwala on rzucić okiem na fragmenty wyścigów i sprawdzić, jak tytuł ten prezentuje się na nowej konsoli Microsoftu.


Premiera Forza Horizon 2 odbędzie się na naszym rynku 3 października. Gra dostępna będzie na konsolach Xbox One i Xbox 360, ale warto pamiętać, że, zgodnie ze słowami twórców, obydwie wersje mogą się od siebie dość mocno różnić.

Źródło: forzamotorsport.net, youtube

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szkoda ze na kompa nie ma :(( pograłbym
 • avatar
  autka swieca sie jak psu jajca ;>
 • avatar
  Ja jako użytkownik PC i Playstation (od zawsze) zazdroszczę posiadaczom Xklocków trzech tytułów: Forza, Halo i Gears of War.
 • avatar
  Wole na konikach jezdzic w grach ;) a jeszcze bardziej na zywych.
  -12
 • avatar
  Poprawcie targi*
 • avatar
  Dejcie już ten emulator :D