• benchmark.pl
  • Gry
  • Sprawdź, czy dostałeś wiadomość. Można zgarnąć darmową grę
Gry

Sprawdź, czy dostałeś wiadomość. Można zgarnąć darmową grę

przeczytasz w 1 min.

Darmowa gra to chyba najlepszy prezent dla fanów wirtualnej rozrywki. Internauci meldują, że dostali od Microsoftu Forza Horizon 4 w ramach podziękowania.

Studio Playground Games niedawno poinformowało, że gra Forza Horizon 4 w pewnym sensie kończy swój żywot. Produkcja zniknie z oficjalnej sprzedaży dnia 15 grudnia 2024 r. Gra nie będzie dostępna do kupienia z poziomu platformy Steam oraz Microsoft Store, zabkranie jej również w usłudze Xbox Game Pass.

Ukłonem w kierunku graczy jest potężna obniżka Forza Horizon 4 (np. na Steamie 80 proc. taniej do 11 lipca), ale to nie wszystko. Microsoft przewidział pewną ewentualność.

Kod na Forza Horizon 4 od Microsoftu

Istnieją tacy graczy, którzy bawili się w Forza Horizon 4 za pośrednictwem abonamentu Xbox Game Pass, ale urozmaicili swoją rozgrywkę poprzez zakup DLC. I najwyraźniej to właśnie tej grupie Microsoft postanowił wręczył kod na Forza Horizon 4 za darmo, o czym donosi Tom Warren z serwisu The Verge.

"Dziękujemy za grę w Forza Horizon 4 w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Po 15.12.24 gra nie będzie już dostępna w ramach subskrypcji Game Pass ani w sklepie Microsoft Store. Jako wyraz naszej wdzięczności za zakup zawartości dodatkowej, poniżej znajduje się kod na cyfrową edycję standardową, aby móc dalej cieszyć się grą!" - czytamy w komunikacie.

Źródło: X

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login