Gry Xbox One

Forza Motorsport 6 wzbogacona o mikrotransakcje

przeczytasz w 1 min.

Nowe elementy dodawane do gry po premierze zazwyczaj cieszą. W przypadku Forza Motorsport 6 nie do końca się to jednak sprawdza.

Forza Motorsport 6

Zawsze miło jest, gdy twórcy po premierze gry o niej nie zapominają i przygotowują dodatkowe elementy. No może prawie zawsze, czego dowodzi przykład Forza Motorsport 6.

Ekipa Turn 10 Studios zaskoczyła wprowadzeniem do gry mikropłatności. Nie jest tajemnicą, iż element ten nie cieszy się szczególną sympatią i dlatego też tym bardziej dziwić może uzasadnienie twórców. Twierdzą oni bowiem, iż o system mikropłatności prosili gracze.

Tak czy inaczej, od teraz sięgnąć można po zestawy Żetonów. Oferowane są one w pakietach 100, 325, 575, 1250, 2700, 8000 i aż 20 000. Ceny? Najtańszy zestaw wyceniono na 3,60 złotych, a najdroższy na aż... 299,99 złotych.

W czym pomóc ma taki wydatek? Jest to oczywiście ułatwienie i możliwość szybszego zakupu samochodów, a także ich ulepszania. Skusicie się?

Źródło: gamespot

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  12
  Wzbogacona....
  • avatar
   Snake73
   8
   Powinno być "Microsoft wzbogacony przez mikrotransakcje".
   • avatar
    mike278
    6
    Ja nie do końca rozumiem. ;) Gra została wzbogacona? Czy gra ma powtórnie wzbogacać konto firmy? :)
    • avatar
     raffal81
     4
     Psuję to całą zabawę, o to chodzi chyba by sięgać do gry przez dłuższy czas, by zdobywać to co jest do zdobycia. A kupienie wszystkiego na starcie eeeee nie rozumiem, ale spoko, jak ktoś tak lubi to czemu nie ;)
     • avatar
      kokosnh
      4
      Ważne aby nie zablokowali możliwości ukończenia kariery. Zdarzały się gry, gdzie bez mikropłatności nie dało się przejść gry... ( co prawda na razie na platformach mobilnych, ale zmierz to w jedną stronę )
      • avatar
       Trekker666
       2
       Ech, gdzie te zarwane noce nad Gran Turismo 2? Męczenie się by wreszcie odblokować następną licencję na lepsze auta, modyfikowanie samochodów w takim stopniu że dziś trudno o podobną grę? Ja się pytam, co się stało z grami? Po tym newsie mam ochotę odpalić swojego PSX'a i znowu pograć w GT.
       • avatar
        michael85
        1
        Mikropłatności tak "wzbogacają" grę jak imigranci Europę!
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Grając ponad dekadę w PSX, PS2 ograłem ogromną ilość gier. Ani jedna gra przez cały ten czas się nie wykraczyła i były to gry robione porządnie. Było trza robić grę, która będzie działać w zamkniętym środowisku bo jak nie to klops. Czemu ? Brak internetu. Niestesty internet sprawił, że gry są gorsze. Jest teraz gra, która nie ma patcha? A ktoś powie, że przecież teraz można grać online. Tak zgadzam się, ale online jest fajne do czasu. Gram sobie gram, aż do czasu gdzie na serwerach będą boty i boty rujnują rozgrywkę.
         • avatar
          Snack3rS7X
          0
          "Wzbogacona" nie za bardzo pasuje do mikropłatności, zmieńcie to...