Gry Xbox One

Forza Motorsport 6 wzbogacona o mikrotransakcje

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Nowe elementy dodawane do gry po premierze zazwyczaj cieszą. W przypadku Forza Motorsport 6 nie do końca się to jednak sprawdza.

Forza Motorsport 6

Zawsze miło jest, gdy twórcy po premierze gry o niej nie zapominają i przygotowują dodatkowe elementy. No może prawie zawsze, czego dowodzi przykład Forza Motorsport 6.

Ekipa Turn 10 Studios zaskoczyła wprowadzeniem do gry mikropłatności. Nie jest tajemnicą, iż element ten nie cieszy się szczególną sympatią i dlatego też tym bardziej dziwić może uzasadnienie twórców. Twierdzą oni bowiem, iż o system mikropłatności prosili gracze.

Tak czy inaczej, od teraz sięgnąć można po zestawy Żetonów. Oferowane są one w pakietach 100, 325, 575, 1250, 2700, 8000 i aż 20 000. Ceny? Najtańszy zestaw wyceniono na 3,60 złotych, a najdroższy na aż... 299,99 złotych.

W czym pomóc ma taki wydatek? Jest to oczywiście ułatwienie i możliwość szybszego zakupu samochodów, a także ich ulepszania. Skusicie się?

Źródło: gamespot

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  Wzbogacona....
  12
 • avatar
  Snake73
  Powinno być "Microsoft wzbogacony przez mikrotransakcje".
  8
 • avatar
  mike278
  Ja nie do końca rozumiem. ;) Gra została wzbogacona? Czy gra ma powtórnie wzbogacać konto firmy? :)
  6
 • avatar
  raffal81
  Psuję to całą zabawę, o to chodzi chyba by sięgać do gry przez dłuższy czas, by zdobywać to co jest do zdobycia. A kupienie wszystkiego na starcie eeeee nie rozumiem, ale spoko, jak ktoś tak lubi to czemu nie ;)
  4
 • avatar
  kokosnh
  Ważne aby nie zablokowali możliwości ukończenia kariery. Zdarzały się gry, gdzie bez mikropłatności nie dało się przejść gry... ( co prawda na razie na platformach mobilnych, ale zmierz to w jedną stronę )
  4
 • avatar
  Trekker666
  Ech, gdzie te zarwane noce nad Gran Turismo 2? Męczenie się by wreszcie odblokować następną licencję na lepsze auta, modyfikowanie samochodów w takim stopniu że dziś trudno o podobną grę? Ja się pytam, co się stało z grami? Po tym newsie mam ochotę odpalić swojego PSX'a i znowu pograć w GT.
  2
 • avatar
  michael85
  Mikropłatności tak "wzbogacają" grę jak imigranci Europę!
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Grając ponad dekadę w PSX, PS2 ograłem ogromną ilość gier. Ani jedna gra przez cały ten czas się nie wykraczyła i były to gry robione porządnie. Było trza robić grę, która będzie działać w zamkniętym środowisku bo jak nie to klops. Czemu ? Brak internetu. Niestesty internet sprawił, że gry są gorsze. Jest teraz gra, która nie ma patcha? A ktoś powie, że przecież teraz można grać online. Tak zgadzam się, ale online jest fajne do czasu. Gram sobie gram, aż do czasu gdzie na serwerach będą boty i boty rujnują rozgrywkę.
 • avatar
  Snack3rS7X
  "Wzbogacona" nie za bardzo pasuje do mikropłatności, zmieńcie to...