Smartfony

Galaxy Note 7 i jego bateria - odcinek 5467

przeczytasz w 1 min.

Samsung za kilka dni ostatecznie rozwiązać ma kwestię dotyczącą tego, co dokładnie w Galaxy Note 7 zawiodło. Oby.

Trudno konkurować w zakresie liczby odcinków z takimi produkcjami jak Klan czy Moda na sukces, ale saga związana z Galaxy Note 7 też nieźle się przedłuża. Czyżby wreszcie zbliżała się do końca?

Oczywiście i my informowaliśmy o kwestiach związanych z Galaxy Note 7, było to czymś zupełnie naturalnym. Kiedy jednak Samsung ostatecznie wycofał smartfona ze sprzedaży wspomnieliśmy jedynie o programie zwrotów i aktualizacjach, którymi producent chce do niego przekonać opornych właścicieli. Poddaliśmy się na początku grudnia, wraz z kolejnymi doniesieniami o możliwych przyczynach awarii.

Wypadałoby zatem przeprosić za niemal miesiąc braku wzmianek dotyczących Galaxy Note 7. Zapewne część z Was musiała czytać o tym gdzie indziej. Nie było to raczej trudne, temat wałkowano do bólu. Jedynym usprawiedliwieniem może być dla nas fakt, iż przez cały ten czas nie wyjaśniło się praktycznie nic.

Każdą z informacji traktować należało jako doniesienia nieoficjalne i nie zmieni się to do 23 stycznia. Tego dnia producent przedstawić ma dokładny i ostateczny raport na temat Galaxy Note 7 i tego, co konkretnie zawiodło. Ogłaszać ma go Dong-jin Koh, szef działu mobilnego Samsunga, jeszcze przed podaniem rozliczenia finansowego za ostatni kwartał zeszłego roku. Nie jest tajemnicą, że wpadka z Galaxy Note 7 mocno odbiła się na przychodach Koreańczyków.

Źródło: sammobile

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vatharian
  8
  Droga redakcjo: W obliczu braku oficjalnych informacji, nie ma za co przepraszać. Sianie dezinformacji, czy przepisywanie czyichś radosnych przypuszczeń snutych na odwiedzanym przez 500 osób bloga nikomu nie służy!
  • avatar
   owatanka
   -3
   Co zawiodlo? bateria ciecie kosztow i niechlujnosc nic dziwnego ze samsung chce zakupic baterie do przyszlych swoich urzadzen od LG.
   • avatar
    Konto usunięte
    -4
    Redaktorze:

    Cóż to za szyk w zdaniu?

    "Samsung za kilka dni ostatecznie rozwiązać ma kwestię dotyczącą tego, co dokładnie w Galaxy Note 7 zawiodło."

    Za kilka dni Samsung ma ostatecznie rozwiązać kwestię dotyczącą tego, co dokładnie w Galaxy Note 7 zawiodło.

    "(...) w zakresie liczby odcinków z taki produkcjami jak Klan (...)" - z takimi

    "Każe z informacji traktować należało jako doniesienia nieoficjalne (...)".

    Każdą z informacji traktować należało...

    "Tego dnia producent przedstawić ma dokładny i ostateczny raport na temat Galaxy Note 7 i tego, co konkretnie zawiodło. Ogłaszać ma go Dong-jin Koh, (...)"

    Ogłaszać ten raport - to ile on go będzie ogłaszać? Godzinę, tydzień? Chyba powinno być "ogłosić".


    Na niespełna 15 zdań... marnie.