Smartfony

Galaxy Note 7 może wrócić do sklepów

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że sam producent nie pozwala zapomnieć o tak pechowym przecież dla siebie Galaxy Note 7.

Losy Galaxy Note 7 zna chyba każdy chociaż trochę zainteresowany szeroko pojętą branżą elektroniczną. Wydawało się jednak, że sprawa jest już ostatecznie zamknięta. Czyżby sam producent nie chciał do tego dopuścić?

Smartfon był dwukrotnie wycofywany ze sprzedaży. Po kilku tygodniach poznaliśmy ostateczny raport dotyczący awarii baterii i każdy sądził, że Samsung wyciągnie wnioski, jednocześnie koncentrując się na kolejnych modelach. Niezwykle interesująco brzmią w związku z tym najnowsze doniesienia, bowiem wedle informacji The Korea Economic Daily, Galaxy Note 7 może wrócić do sklepów.

Urządzenie oferować miałoby mniejszą baterię (3000 mAh lub 3200 mAh) oraz nieco przeprojektowaną obudowę, ale raczej wewnątrz. Wszystko po to, aby wyeliminować wcześniejsze problemy. Reszta specyfikacji pozostać ma bez zmian.

Jednocześnie padają sugestie, iż odświeżony Galaxy Note 7 pojawi się raczej na rynkach wschodzących, np. w Indiach czy Wietnamie. Producentowi przyświecać ma oczywiści chęć minimalizacji start. Nie jest tajemnicą, że przed wycofaniem ze sprzedaży Galaxy Note 7 znalazł ponad 3 mln nabywców, którym trzeba było zwrócić pieniądze.

Źródło: phonearena

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  2
  W koncu leży tego kilka milionów w magazynach i zbiera kur wiec lepiej sprzedać i odrobić trochę na stratach.

  Przy jakieś atrakcyjnej cenie można by się nad tym jeszcze zastanowić ale jeśli wylecą z suma jak za nowy model przed wybuchami mogą się cmoknąć...
  • avatar
   Mr.wrobel
   2
   max 1500 pln i moze bym miał wreszcie na co zamienic Note 4
   • avatar
    Dudzio993
    1
    Chciałbym bo przed aferą byłem chętny go kupić. Jeśli wróci do sprzedaży to i tak odczekam jakiś czas by mieć pewność, że telefon nie przeprowadzi na mnie bombowego zamachu.
    • avatar
     Filippo386
     1
     Ogólnie jestem za tylko po warunkiem niższej ceny bo od premiery już trochę czasu minęło.
     • avatar
      fastfend
      -1
      Teraz będą "bombardować" inne kraje. To mądra decyzja, lecz już mam dość news'ów o serii Note. Przepraszam po prostu ile można