Foto

Galaxy S7 będzie miał wystający aparat, ale...

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Galaxy S7 zredukuje dość znacznie problem wystającego aparatu, który dokuczał niektórym w Galaxy S6.

Galaxy S7 przeciek

Najprawdopodobniej Galaxy S7 będzie bardzo mocno przypominał swojego poprzednika. Drobne korekty w wyglądzie jednak zajdą i cieszyć można się z tego, że producent idzie w dobrą stronę.

Stylistyka Galaxy S6 jak również innych ostatnich smartfonów Koreańczyków z wyższej i średniej może się podobać. Metal i szkło to połączenie miłe dla oka, zwłaszcza, że obudowy są zazwyczaj bardzo smukłe. Jedyny problem to dla sporej części użytkowników wystające moduły głównego aparatu. I w nowym flagowcu takowy się zapewne znajdzie. Szkoda, ale jest też dobra wiadomość.

W Galaxy S6 wypukłość wynosiła aż 1,7 mm. Galaxy S7 przynieść ma w tym względzie sporą zmianę, ponieważ mówi się o module wystającym poza krawędź tylnego panelu o 0,8 mm.

Galaxy S7 wystająca kamera

Powyższe informacje są wprawdzie nieoficjalne, ale raczej można dawać im wiarę.

Dlaczego? Samsung systematycznie redukuje bowiem omawiany element. W Galaxy S6 było to rzeczywiście wspominane 1,7 mm, ale już w późniejszym Samsung Galaxy S6 edge+ mniej, bo 1,3 mm. W ostatniej z nowości - Galaxy A5 (2016) aparat wystawał tylko 0,8 mm.

Źródło: OnLeaks, samsung

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Jakby nie mogli zrobić po prostu grubszej obudowy..
  4
 • avatar
  przemax
  Co do aparatów w telwfonach to mam tysiące zdjęc z mojej poprzedniej Noki N8 i z obecnego Samsunga S5. Przeglądając je na komputerze, jest przepaśc na korzyść nokii. Nie tylko wybiórczo ale ogółem. W s5 wiekszosc jest poruszona, rozmazana , przeswietlona lub niedoswietlona itp. Zdjecie które jest zrobione n8 jest prawie pewne ze wyjdzie dobrze. Czy to dzień czy noc, czy ruch czy krajobraz.
  Postęp. ..
  1
 • avatar
  Dragonik
  Ktoś pamięta K850? tam tył wygląda jak prawdziwy aparat cyfrowy ale obudowa była gruba, komuś to przeszkadzało?
  -1
 • avatar
  TruGeek
  Ludzie ale o czym jest ten news ?! Ktoś pogłupiał chyba .
  -4
 • avatar
  michael85
  Jeśli nie będzie miał wymiennej baterii to i tak będzie do niczego dla mnie. Tak wygląda dzisiaj ekologia. Węglem palić nie możesz ale można wyrzucać miliony urządzeń tylko dlatego że akumulator padł i nie da się go wymienić!
 • avatar
  Konto usunięte
  A w zetkach nic nie wystaje i fotki Z5 robi lepsze + ma najszybszy autofocus 0,03s :)
 • avatar
  Evolved
  A Zetki nie maja tego problemu, najlepszy design, zero wystających niedoróbek i najlepszy aparat + najszybszy autofocus 0,03s :)

  Ciekawe jak ulepszą Z6.