Smartfony

Galaxy S9 i Galaxy S9+ na renderach

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Coraz bardziej akcentowany jest scenariusz zakładający, że Galaxy S9 i Galaxy S9+ różnić będą się nie tylko wielkością.

Jeszcze kilka tygodni i Samsung będzie finalizował prace nad następcami Galaxy S8Galaxy S8+. Nic dziwnego, że nieoficjalne doniesienia na ich temat zaczynają pojawiać się coraz częściej. Tym razem zapoznać możemy się z prawdopodobnym wyglądem nowych modeli.

Opublikowane rendery bazują na dotychczasowych doniesieniach. Galaxy S9 i Galaxy S9+ nie powinny zaskoczyć nas stylistyką, jedyną zauważalną nowością ma być zmieniona lokalizacja czytnika linii papilarnych. Nie bez powodu, ponieważ w tym roku producentowi nie wyszło to najlepiej i wielu użytkowników wygłaszało negatywne opinie.

Galaxy S9 oferować ma wyświetlacz o przekątnej 5,65 cala przy wymiarach 147.6 x 68.7 x 8.4 mm. Galaxy S9+ cechować ma się z kolei 6,1-calowym wyświetlaczem i ogólnymi gabarytami 157.7 x 73.8 x 8.5 mm.

Galaxy S9 front

Galaxy S9 tył

Jednocześnie coraz bardziej akcentowany jest scenariusz zakładający, że Galaxy S9 i Galaxy S9+ różnić będą się nie tylko wielkością. Galaxy S9+ ma być zauważalnie bardziej atrakcyjny, głównie z powodu większej ilości pamięci RAM (4 GB vs 6 GB) oraz podwójnej kamery głównej.

Galaxy S9+

Galaxy S9+

Wiele wskazuje na to, że o Galaxy S9 i Galaxy S9+ usłyszymy już na początku przyszłego roku, najpewniej podczas CES 2018. Finalnie premiera powinna mieć jednak miejsce na MWC 2018.

Źródło: @OnLeaks

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gacekfirewall
  Czyli s6 z ekranem 18:9 :D niezłe trole.
 • avatar
  Damian_jo
  S9+ z mniejszym ekranem od tym z S8+ ? Nie biorę tego...
  Z nowości na 110% będzie 4K 60FPS z dźwiękiem stereo, dużo większa jasność ekranu w porównaniu z Notesem 8. Chodziły słuchy o czytniku linii pod ekranem ale nie zostanie jednak wykorzystany w S9 a dopiero w N9.
 • avatar
  rejestr29
  Czytnik odcisku palca znowu tuż przy obiektywie?!
  To musi być fałszywka - nie popełnia się przecież dwa razy takiego błędu.
 • avatar
  ahael
  Z przodu identyczne jak S8, a z tyłu drobne różnice. Na papierze drobne różnice - reasumując kasa musi się zgadzać bo naiwnych nie będzie brakować jak będzie to aktualizacja i starsze modele zaczną mulić, restartówać i wieszać.i kolejni przyjdą po nowy model od taki trick samsung :-)