Gry

Gameplay Beyond Good & Evil HD

przeczytasz w 1 min.

Beyond Good & Evil pokazuje się nowo, w HD. Premiera w marcu, a tymczasem dostępne są fragmenty gameplay'u.

 Warto przeczytać:
 

Nowe Jagged Alliance

Przygody reporterki Jade i Pay'ja to jedna z najbardziej niedocenionych gier ostatniej dekady. Nie wszyscy o tytule słyszeli, a mało kto miał okazję w niego zagrać. Jest to więc jakiś sposób, żeby przed wydaniem sequela postarać się o to, żeby jak najwięcej graczy mogło poznać "jedynkę". Odświeżona wersja nie oferuje praktycznie nic, poza podwyższeniem rozdzielczości do wymiaru High Definition. Czy to starczy, żeby BG&E spotkał się z większą niż do tej pory rzeszą zwolenników?

Nie ma co ukrywać, gra ta została stworzona w 2003 roku i ówczesne standardy graficzne są już mocno przestarzałe. Ciężko więc wymagać od twórców, żeby przygotowywali nowe modele. Mimo rysunkowej grafiki, której dużo ciężej jest stracić na atrakcyjności wraz z biegiem lat, można dostrzec kanciaste obiekty i niską szczegółowość. Także takie szczegóły jak dopasowanie dialogów do mimiki nie jest w stanie sprostać dzisiejszym normom.

To chyba jednak nieważne, najistotniejszy jest fakt, że przy dobrej promocji ten tytuł, w który na pewno warto zagrać, może na nowo poszukać docelowej grupy odbiorców. Według jednej z zagranicznych recenzji to wciąż ta sama produkcja z niesłabnącą grywalnością. Braki widać jedynie od strony technicznej - we wspomnianej już oprawie wizualnej, jak i chociażby w pracy kamery.

Cała reszta jednak pozostaje bez zmian - to miks gry akcji, przygodówki i platformówki. Cena dziesięciu dolarów (lub punktów w systemie Windows Live) nie jest zbyt wygórowana. Pomóżmy więc Jade w śledztwie i czekajmy na kolejną odsłonę.

 

Źródło: xboxarea.com


Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  0
  jeżeli gra będzie miała odpowiednio niską cenę to może odnieść sukces mimo braku nowej grafiki
  • avatar
   d i l
   0
   Tomb Rider dla ubogich :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ahh te klimaty dawnych gier... propaganda xD
    • avatar
     Ajus79
     0
     Gra rysowana 3 lata przez Michaela Ancela wraz z dwoma czołowymi francuskimi twórcami komiksów. Jedna z najładniejszych baśni w wydaniu komputerowym. Wiele osób powie, że fabuła jest dość ogólna - prawda, gdy podejdziemy do gry powierzchownie - ale całość była planowana jako trylogia, czego niestety nie udało się zrealizować.

     IMO gra w 100% warta polecenia a grafiką nawet dzisiaj można się zachwycić, tyle że ze strony artystycznej a nie technicznej.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      "Ciężko więc wymagać od twórców, żeby przygotowywali nowe modele." - ta gra jest za darmo czy za pieniadze? Jezeli za to drugie to jak to DO LICHA ciezko oczekiwac?! PLACE = WYMAGAM!
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       trzy dychy ? idz kup na inna platforme gre z lepsza grafa... ja pierdziele wszedzie tylko grafa i grafa....
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Wiesz czemu tylko grafa i grafa bo mamy mocne pc które nie są wykorzystywane nawet 60%...
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Ta bohaterka z filmiku przypomina mi Alyx Vance