Gry na konsole

Games with Gold na grudzień - robaki atakują

przeczytasz w 1 min.

Nie będzie tutaj tylu gier co w PS Plus, ale do tego wszyscy są już chyba przyzwyczajeni. W takiej sytuacji pozostaje ocenić jedynie ich atrakcyjność.

Games with Gold grudzień

Poznaliśmy już ofertę PS Plus na grudzień oraz styczeń i nie ma co ukrywać, że dwie najbliższe odsłony programu dla właścicieli konsol Sony zapowiadają się bardzo interesująco. Jaką odpowiedź przygotował Microsoft?

Producent przedstawił już grudniową ofertę dla abonentów programu Games with Gold. Nie będzie tutaj tylu gier co w PS Plus, ale do tego wszyscy są już chyba przyzwyczajeni. W takiej sytuacji pozostaje ocenić jedynie ich atrakcyjność.

Właścicieli konsoli Xbox One zaatakują robaki, ale te, które cieszą się dobrą opinią - niezwykle popularne Wormsy. Przez cały miesiąc pobierać można będzie najnowszą (premiera miała miejsce w maju tego roku) część tej kultowej chyba już serii, a więc Worms Battlegrounds.

Dla graczy korzystających z Xbox 360 przygotowane zostały natomiast dwie gry. W pierwszej połowie miesiąca będzie to The Raven: Legacy of a Master Thief, a w drugiej coś dla fanów sportów zimowych - SSX, w którym sprawdzić można się w wyścigach snowboardowych.

Grudniowe Games With Gold Xbox 360:

 • 1-15 grudnia: The Raven: Legacy of a Master Thief
 • 16-31 grudnia: SSX

Grudniowe Games With Gold Xbox One:

 • 1-31 grudnia: Worms Battlegrounds

Dodajmy, iż pobrane w ramach programu Games with Gold gry zostaną na stałe przypisane do konta użytkownika, a więc można będzie bawić się przy nich w dowolnym momencie.

Źródło: eurogamer.net, mmgn

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Na święta mogliby się bardziej postarać....
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   PS+ w przypadku PS3 też marnie wygląda. Święta są, to liczą że każdy będzie kupował gry. I w sumie mają racje :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ostatnie dobre robaki to Armagedon :D