Gry Xbox 360

Lutowy Games with Gold z mocnym polskim akcentem

przeczytasz w 1 min.

Z nowym rokiem Microsoft postanowił najwyraźniej nieco lepiej zadbać o abonentów Xbox Live Gold.

Games with Gold program luty 2014

Wygląda na to, że nastał lepszy czas dla tych graczy, którzy korzystają z konsoli Xbox 360. Z nowym rokiem Microsoft postanowił najwyraźniej nieco lepiej zadbać o abonentów Xbox Live Gold.

Wprawdzie z programu Games with Gold mogą oni korzystać już od dłuższego czasu, dzięki czemu każdego miesiąca otrzymują szansę pobrania za darmo (nie licząc samego abonamentu) dwóch gier. Trudno jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że przez długi czas do oferty trafiały mało interesujące produkcje. Właściwie zmieniło się to dopiero w styczniu, kiedy to abonenci otrzymali m.in. Sleeping Dogs. Na całe szczęście, w lutym też będzie ciekawie.

Po pierwsze udostępniona zostanie gra, którą wielu graczy uważa za naprawdę fajny tytuł. Po drugie, jest to propozycja z Polski i wreszcie po trzecie, nie zabraknie w niej hord wygłodniałych zombie, które wydają się cały czas nie nudzić. Wiecie już o jaką produkcję chodzi? Brawo, dokładnie o Dead Island.

Dla tych, którym propozycja ta się jednak nie spodoba lub dla tych, którzy najzwyczajniej mają ochotę na nieco więcej przygotowano Toy Soldiers: Cold War. Tutaj również mamy do czynienia z grą akcji, ale nie brakuje w niej elementów z gatunku tower defence. Wprawdzie fabuła koncentruje się na czasach Zimnej Wojny, ale temat ten potraktowany jest tutaj dość luźno. Uwidacznia się to chociażby w bohaterach, którymi są zabawkowi żołnierze.

Lutowy Games with Gold:

 • Dead Island: 1 – 15 luty
 • Toy Soldiers: Cold War: 16 – 28 luty

Warto też przypomnieć osobom, które być może dopiero teraz rozpoczną przygodę z programem, że każda pobrana w jego ramach gra zostaje przypisana do konta użytkownika na stałe i można uruchomiać ją nawet po tym, jak w programie zastąpi ją inny tytuł czy abonament Gold wygaśnie.

Źródło: news.xbox

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  alb3rt
  6
  Cienko to wygląda przy PS+, nie wiem jakie są różnice w cenie i na czyją korzyść ale mimo wszystko.
  • avatar
   Rebal
   -2
   Łapka w górę komu screen przypomina scenę z Crysis 1 ?