Gadżety

Garmin Vivomove to naprawdę stylowy zegarek fitness

przeczytasz w 1 min.

Amerykański producent doszedł do wniosku, że gadżety sportowe także powinny wyglądać elegancko i stylowo.

Czy zegarek fitness może być stylowy, elegancki i wyglądać jak tradycyjny zegarek? Firma Garmin udowadnia za sprawą swojego Vivomove, że jest to jak najbardziej możliwe.

Garmin Vivomove czuwa nad spalaniem kalorii, liczy kroki i monitoruje sen (ale niestety nie mierzy pulsu). Zegarek przypomina też, że czas na odrobinę aktywności. Jak większość gadżetów „fitness” nie wyświetla jednak powiadomień ze smartfona.

Garmin Vivomove wersje

Najciekawsze jednak, że Garmin Vivomove to stylowy, klasyczny zegarek. Jest lekki i wygodny (jak informuje redaktor Engadget, który miał już przyjemność nosić go na nadgarstku). Warto też podkreślić, że gadżet jest wodoodporny (5 ATM), a jego czas pracy wynosi aż 12 miesięcy.

Zegarek Garmin Vivomove dostępny jest w trzech wersjach: Sport (od 150 dolarów), Classic (200 dol.) i Premium (300 dol.). Różnica polega na kolorze tarczy i paska oraz materiałem tego ostatniego. 

Źródło: Engadget, Garmin

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ładny i prosty, aczkolwiek dla użytkowników bardziej wymagających może przemówić smartwatch marki Samsung Gear S2. Jest on również okrągły i bardzo elegancki, posiada obracającą się koronkę którą wybieramy funkcje. Smartwatch jest wodoodporny, liczy realne kroki czy mierzy puls, jest więc dobrym wyborem dla osób aktywnych.