• benchmark.pl
 • Gry
 • Ghost Recon: Future Soldier Arctic Strike - rozszerzenie gry jeszcze w lipcu
Gry

Ghost Recon: Future Soldier Arctic Strike - rozszerzenie gry jeszcze w lipcu

przeczytasz w 1 min.

Nadciąga najnowsze DLC

Po premierze Ghost Recon: Future Soldier na PC w zeszłym miesiącu, oczekiwaliśmy nadejścia pierwszego DLC zatytułowanego Arctic Strike. Pakiet został początkowo zapowiedziany na trzeciego lipca, ale Ubisoft nie dotrzymał tej daty.

Po niemal dwóch tygodniach ciszy, wydawca podał wreszcie nowy termin. Rozszerzenie ma pojawić się w dystrybucji 17 lipca.

Ghost Recon: Future Soldier Arctic Strike gra logo

Arctic Strike nie będzie zawierać misji a jedynie cztery nowe mapki (trzy dla multi i jedną dla trybu kooperacji). W pakiecie znajdzie się również Stockade (tryb wieloosobowy), sześć rodzajów broni, wzrost maksymalnego poziomu (o 10) i oczywiście zestaw achievementów.

Ghost Recon: Future Soldier Arctic Strike gra DLC

Wcześniejsze przesunięcie premiery Arctic Strike spowodowane było, standardowo, koniecznością dopracowania produktu. Swoja drogą, to już niemal tradycja, bowiem premiera portu gry na PC była również kilkakrotnie przekładana, o czym wspominaliśmy w tekście Ghost Recon: Future Soldier - gra znów opóźniona. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że tym razem będzie lepiej.
 

Więcej o grach:

Źródło: eurogamer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tom_1984
  0
  Najpierw by wersje PC-tową poprawili, bo w 800x600 nie jestem w stanie płynnie grać!!! A dałem radę w Crysisa 2 w 1280x960!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   WoW jeszcze nie zdążyłem się zaopatrzyć w podstawkę a już dodatek ma wyjść, na szczęście mój leciwy 3650 spełnia wymagania gry więc mam nadzieje że będzie się miło grało, na grafice ultra mi nie zależy, liczy się tylko i wyłącznie grywalność :)
   • avatar
    Eklerek
    0
    Dopiero grę wydali i już jakieś DLC.