Gry

Ghost Recon: Future Soldier - gra znów opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Kiedy zagramy w "taktyka"?

Spodziewana w marcu premiera Ghost Recon: Future Soldier, taktycznej strzelaniny sygnowanej nazwiskiem Toma Clancyego, zostanie opóźniona. Dobra wiadomość jest taka, że właściciele pecetów na pewno wezmą udział w walce z rosyjskimi nacjonalistami. Opóźnienie spowodowane jest koniecznością dopracowania gry. Jak zwykle.

Czwarta odsłona serii zostanie wydana 24 maja. Jest to termin premiery w  Europie na platformy Xbox 360 i PlayStation 3. Niestety aktualnie nie wiadomo, czy powyższa data będzie dotyczyć również wydania blaszanego, ale nie ma co płakać bo jeszcze niedawno Ubisoft odżegnywał się od edycji PC.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier
RoboCop poczułby się zawstydzony na taki widok

To nie pierwsza obsuwa taktyka skonstruowanego w Ubisoft Paris. O Ghost Recon: Future Soldier pisaliśmy na naszych łamach jeszcze na początku 2010 roku, m.in. w tekście Ghost Recon: Future Soldier nabiera kształtów.

Oczywiście opóźnienie gry oznacza również przesunięcie beta testów, na które wielu potencjalnych żołnierzy bardzo liczyło. Chwilowo trzeba jeszcze odłożyć karabiny i granaty na półkę. Powyższe rewelacje można usłyszeć również z ust Ubisoft – Adriana Laceya. Pięknie opowiada.

Przypomnijmy jeszcze, że Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier oferuje graczom możliwość wcielenia się w dowódce czteroosobowego, elitarnego oddziału żołnierzy w wieloetapowej kampanii i szeregu misji rozgrywających się w ogarniętych zamętem i pożogą krajach Afryki. Poniżej jeszcze ostatni tymczasem trailer wysmażony przez Ubisoft. Wart uwagi.


 

Więcej o grach:

Źródło: gamingtruth

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  10
  Jeszcze trochę opóźnią i będą musieli zmienić nazwę na "Present Soldier" :D
  • avatar
   Szymon331
   -1
   Ludzie czytający nazwę "Ghost Recon" chcieliby dostać Ghost recona a nie to badziewie które się zapowiada. Z całym szacunkiem ale albo to jest nawalanka jakich wiele albo gra taktyczna jaką powinien być Ghost recon.

   Dla mnie ta gra w ogóle mogłaby nie wyjść. Fani się zrażą do marki a nowi klienci do ciągłych opóźnień. Nie wiem czy producenci coś zarobią na tym tytule...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dobre, coś w tym jest.
    • avatar
     Pyotr
     0
     Zapomnieliście dodać jednej ważnej rzeczy.

     Ghost Recon: Future Soldier MA JEDNAK ZOSTAĆ WYDANA NA PC!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Sam projekt zbytnio mi się nie podoba (mówiąc delikatnie) ale mam nadzieję, że chociaż wersja na PC będzie się tak BARDZO różniła od wersji konsolowej jak w przypadku Advanced Warfighter.