• benchmark.pl
  • Gry
  • Ubisoft ujawnił plany związane z dalszym rozwojem Ghost Recon: Wildlands
Gry

Ubisoft ujawnił plany związane z dalszym rozwojem Ghost Recon: Wildlands

przeczytasz w 1 min.

Gracze, którzy sięgnęli po Ghost Recon: Wildlands mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji wprowadzających do zabawy nowe elementy. Pierwsza z nich pojawi się już za kilka dni.

Lada chwila minie rok od premiery Ghost Recon: Wildlands. Nie znaczy to jednak, że producent o tym tytule zapomni. Ma całkiem ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, na kolejny rok planowane są cztery duże aktualizacje (tzw. Special Operations). Każda z nich wyróżniać ma się innym motywem przewodnim oraz zawartością.

Pierwsza aktualizacja pojawi się już 10 kwietnia. To właśnie na jej temat powiedziano nieco więcej. Gracze otrzymają opcję personalizacji sojuszników w trybie PvE, nowy tryb rozgrywki - Sabotaż (z dedykowanymi mapami), dodatkową misją PvE czy kolejną klasę PvP. To jednak nie wszystko, więcej szczegółów poznamy w późniejszym czasie.

Warto dodać, że nie zabraknie Year 2 Pass. Przepustka ta zapewni wcześniejszy dostęp do wszystkich klas udostępnianych w drugim roku gry, a także specjalny pakiet do personalizacji oraz 8 skrzyń bitewnych.


Źródło: ghost-recon.ubisoft

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!