Aplikacje mobilne

Aktualizacja aplikacji Gmail dla iOS - bezpośrednie przekierowywanie linków do aplikacji Google

przeczytasz w 1 min.

Zamiast otwierania wszystkich linków z wiadomości e-mail w przeglądarce Safari – zostaniemy przeniesieni do konkretnej aplikacji.

Gmail iOS aplikacja

Aplikacja Google Gmail dla urządzeń mobilnych z systemem iOS doczekała się aktualizacji – co nowego?

Firma Google udostępniła oficjalną aktualizuję aplikacji Gmail dla iOS, oznaczoną numerem 2.2.7182. Najważniejsza nowość jest taka, że teraz oprogramowanie to będzie umożliwiało przekierowywanie łączy bezpośrednio do aplikacji Google – takich jak YouTube, Mapy oraz Chrome. 

Tak więc zamiast otwierania wszystkich linków z wiadomości e-mail w przeglądarce Safari – zostaniemy przeniesieni do konkretnej aplikacji (o ile została ona przez nas wcześniej zainstalowana). Użytkownik sam też może zadecydować o tym, które konkretnie aplikacje mają być objęte bezpośrednim przekierowaniem – poprzez zmianę w ustawieniach aplikacji Gmail.

Drugą nowością jest natomiast możliwość wylogowania się z pojedynczych kont Google. Dotychczas bowiem użytkownik był wylogowywany z wszystkich kont jednocześnie.

Gmail iOS aplikacja aktualizacja

Najnowsza wersja aplikacji jest już dostępna do pobrania na platformie App Store.

Źródło: SlashGear, iTunes, AppleInsider

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Widzę że jak zwykle linux jest zbyt 'zaawansowany' technologicznie aby im się chciało ruszyć d**ę i zrobić coś na tę platformę. Może to i lepiej że google nie macza paluchów w tym jakże najwspanialszym systemie operacyjnym wszechczasów.

    pozdrawiam