Gry

God of War III otrzyma tryb multiplayer?

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z pierwszego dodatku DLC do God  of War III mającego wprowadzić tryb multiplayer. I nie byłoby może  w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zdjęcia pochodzą z kwietniowego wydania magazynu Official Playstation Magazine.

Zgodnie z doniesieniami zagranicznych i polskich mediów branżowych francuska edycja magazynu Official Playstation Magazine w swoim najnowszym numerze podała, że już w kwietniu udostępnione zostanie pierwsza zawartość dodatkowa do wydanego ostatnio God of War III. Dodatek ten, oprócz jednej z wyciętych wcześniej scen, wprowadzi do gry możliwość starcia się z innym graczem w specyficznym trybie wieloosobowym do złudzenia przypominającym klasyczne bijatyki. Na potwierdzenie tych rewelacji opublikowane zostały dwa, niezbyt wyraźne zdjęcia z nowego trybu gry.

Wydaje się jednak, że cała sprawa to po prostu prima-aprilisowy żart redakcji Official Playstation Magazine, na który do tej pory złapało się mnóstwo graczy i recenzentów. Niektórzy, bardziej dociekliwi od razu zauważyli jednak, że nieco wcześniej na tej samej stronie magazynu pojawiła się również zapowiedź nowej gry Activision - Piano Hero.:)

Źródło: Gametrailers.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  gra roku!
  • avatar
   Darxis
   0
   Czytałem :)