Pamięć RAM

GOODRAM planuje nowe pamięci DDR3 i DDR4 - jest na co czekać

przeczytasz w 1 min.

Wiemy jakie pamięci RAM DDR3 i DDR4 planuje wydać polska firma GOODRAM.

GOODRAM PRO pamięć DDR3 RAM

W ubiegłym roku oferta marki GOODRAM wzbogaciła się o kilka nowych serii pamięci RAM. Co czeka nas w tym roku?

Jedną z najciekawszych nowości jest całkowicie nowa linia produktowa Iridium, która przede wszystkim będzie adresowana do graczy i entuzjastów. Co istotne, mają do niej należeć zarówno starsze moduły DDR3, jak i nowsze DDR4.

Jedną z pierwszych serii ma być Iridium Sabre (DDR3) - będą do niej należeć pojedyncze moduły o pojemności 4 i 8 GB oraz 2-kanałowe zestawy o pojemności 8 GB (2x 4 GB) i 16 GB (2x 8 GB). Dokładna specyfikacja pamięci jeszcze nie jest nam znana, ale na pewno można tutaj liczyć na wysoką wydajność. Uwagę przykuwa całkowicie nowe wzornictwo radiatora, komponujące się z gamingowymi płytami głównymi. Premiera modeli Sabre odbędzie się jeszcze w tym kwartale.

GOODRAM - nowe pamięci DDR3 RAM

Ponadto producent planuje poszerzyć ofertę pamięci DDR4. Niebawem dołączą do nich moduły o taktowaniu 2400 MHz, które mają bazować na czarnej płytce drukowanej i zostaną wyposażone w czarny, niskoprofilowy radiator  – mieliśmy okazję widzieć prototypową konstrukcję i musimy przyznać, że całość wygląda całkiem elegancko. Także i w tym przypadku będą to pojedyncze moduły o pojemności 4 i 8 GB, a także 2-kanałowe zestawy o pojemności 8 GB (2x 4 GB) i 16 GB (2x 8 GB).

GOODRAM - nowe pamięci DDR4 RAM
Nowe pamięci DDR4 będą bazować na czarnym PCB i zostaną wyposażone w czarny radiator (na dolnym zdjęciu przedstawiono zwykłe pamięci DDR4)

To oczywiście nie wszystko jeżeli chodzi o nowości polskiego producenta, ale niestety nie mogliśmy ujawnić wszystkich informacji. Jedno jest pewne – w tym roku czeka nas sporo interesujących nowości u firmy GOODRAM.

Źródło: GOODRAM, inf. własna

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sakret
  15
  Nareszcie ;3 GoodRam robi dobre ramy - polskie to dobre ;d
  • avatar
   Danketch
   -5
   Polski producent reklamuje swój produkt w rodzimym kraju i nawet nie ma polskiego jpga z info o pamięciach. ...Naprawde ma nas jako klientów tak głęboko w tyłku że cała specyfikacja jest po angielsku? ...Tak wiem przecież to tylko kilka wyrazów które każdy i tak rozumie. Ale skoro tak jest to czemu nie zostawił języka polskiego?
   • avatar
    wdowa94
    -16
    Ciekawe jakie ceny tych pamięci... I nie piszę tu o szajsie z radiatorami, które podbijają cenę i w 95% przypadków zaniżają jakość i możliwości OC owych pamięci