Internet

Google Drive bez limitów za 10 $/mies. (ale na razie nie dla Polaków)

przeczytasz w 1 min.

Nielimitowana przestrzeń i maksymalny rozmiar zapisywanego pliku równy 5 TB - poznajcie Google Drive for Work.

Google Drive for Work

Chmurowe rozwiązania zdecydowanie nie cierpią na brak zainteresowania. Konkurencja jednak tak bardzo się rozrosła, że giganci robią co mogą, by zachęcić jak największą liczbę użytkowników, to korzystania właśnie z ich usług. Co by nie mówić – nie powinniśmy mieć im tego za złe, w końcu sporo zyskujemy na tym właśnie my. Niedawno pisaliśmy, że Microsoft zwiększył limity na swojej platformie OneDrive, dzięki czemu każdy użytkownik za darmo otrzymuje 15 GB na swoje pliki, a same pakiety abonamentowe są znacznie tańsze. Nie musieliśmy zbyt długo czekać na odpowiedź firmy Google.

Google Drive for Work to nowa wersja usługi chmurowej giganta z Mountain View. Jak sama nazwa wskazuje – przeznaczona jest raczej do klientów biznesowych, niemniej oferta naprawdę może robić wrażenie. Za 10 dolarów miesięcznie – bo tyle właśnie wynosi abonament – otrzymujemy zupełnie nielimitowaną przestrzeń na nasze pliki. Jakby tego było mało zniesione zostaje także ograniczenie dotyczące maksymalnej wielkości pojedynczego pliku. Teraz użytkownicy będą mogli zapisywać na platformie Google pliki o rozmiarze do 5 TB. Całości dopełnia zwiększona ochrona i zaawansowane narzędzia administratorskie.

Niestety jak na razie usługa dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych. Data premiery w innych państwach nie została jak dotąd przed Google ujawniona. Jak tylko coś się w tej kwestii zmieni – damy wam znać.

Źródło: SlashGear, Google

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  9
  Czyli te bez limitu jakie ma ograniczenie? Bo nie ma czegoś takiego jak brak limitu pojemności.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Chiny dają nawet 36TB za free, czyżby się przestraszyli konkurencji? :P
   • avatar
    Bichits
    0
    Mam płacić za przeglądanie moich prywatnych danych? Kpią sobie...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     nie dla polaczkow ahaha