Smartfony

Wygięty ekran Google Nexus 6 na fanowskim filmiku koncepcyjnym

przeczytasz w 1 min.

Czy produkcją nowej generacji smartfonów Google Nexus zajmie się firma Lenovo? I czy zrobi to w ten sposób?

Google Nexus 6 smartfon koncept

Według ostatnich doniesień produkcją następnej generacji smartfonów Google Nexus może zająć się firma Lenovo. Jak dotąd jednak informacje te nie zostały potwierdzone, co oznacza, że sprawa wciąż pozostaje otwarta.

Jak będzie wyglądał następny Nexus? Możemy się tylko domyślać. Przeglądając zasoby internetu natknęliśmy się na bardzo interesujący projekt „szóstki” stworzony przez 91mobiles. Postanowiliśmy się z Wami efektami tych poszukiwań podzielić. Pamiętajcie tylko, by nie brać tego zbyt serio – to tylko fanowska koncepcja. Niezła, owszem, ale tylko fanowska.

Według 91mobiles smartfon Google Nexus 6 zostanie wyposażony w 5,2-calowy ekran Full HD, który będzie wykrzywiony – podobnie jak ma to miejsce w LG G Flex. Wewnątrz znaleźć miałby się natomiast czterordzeniowy procesor Qualcomm nowej generacji taktowany zegarem 3 GHz, 3 GB pamięci RAM oraz od 32 do 128 GB pamięci wewnętrznej.

Google, czy też Lenovo, miałoby skorzystać z podobnej technologii co LG (w G Flex), mianowicie konstrukcja miałby mieć funkcję samo-naprawiania. Nexus 6 miałby korzystać z systemy Android 4.5 (o przydomku Lollypop) oraz być dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych – białej i czarnej oraz inspirowanych kolorami logo serii – zielonej, niebieskiej, żółtej i czerwonej.

Według doniesień firma Google zaprezentuje smartfona Nexus 6 pod koniec tego roku. Chcielibyście by wyglądał tak, jak na filmiku poniżej?

Źródło: PhoneArena

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  buba008
  4
  przy 5,2' nie ma po co robić zakrzywionego ekranu, przy 6' już prędzej. Nie wiem czy to w ogóle dobry pomysł z tym ekranem bo nie miałem takiego telefonu w ręce.
  • avatar
   Minimal
   3
   Błagam niech google nie wrzuca wygiętego ekranu... N6 będzie moim kolejnym telefonem po N4 i Gnex i absolutnie ten bajer nie jest do niczego potrzebny :)
   • avatar
    exposiure
    3
    Mogą zrobić jakiś krzywy low-end dla dzieciaków ; )
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Przy dużych smartfonach, tj. ekranach 5-6" zakrzywienie w poprzek fona (galaxy round) może mieć jedynie taki sens, że będzie lepiej leżał w przedniej kieszeni spodni.
     • avatar
      NgiffigN
      0
      Jeśli zakrzywiony ekran nie wpłynie na cenę to może być.