Internet

Google przejęło Fly Labs - szykują się zmiany w Google Photos

przeczytasz w 1 min.

Co konkretnie będzie oznaczać to dla użytkowników? Tego niestety jeszcze nie wiadomo.

Google przejęło Fly Labs

Google to bezapelacyjnie jedna z największych firm w naszej branży. Co więcej, systematycznie się rozrasta i właśnie otrzymaliśmy kolejny dowód na potwierdzenie takiego stanu rzeczy.

Poinformowano, iż częścią Google stało się Fly Labs, które kojarzyć mogą w największym stopniu osoby korzystające z urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Apple iOS i jednocześnie lubiące nie tylko rejestrować materiały wideo, ale nieco się w nie zagłębiać. Ekipa Fly Labs to bowiem twórcy aplikacji Clips, Fly, Tempo oraz Crop wykorzystywanych do szybkiej edycji nagrań.

Wykorzystywanych dość często trzeba dodać. Z ujawnionych informacji wynika, iż wspomniane aplikacje zostały w ciągu ostatnich 18 miesięcy pobrane przez ponad 3 miliony użytkowników.

Czego należy się teraz spodziewać? Po pierwsze tego, że wymienione aplikacje oferowane będą w App Store jeszcze tylko przez 3 miesiące. Ekipa Fly Labs stanie się natomiast częścią zespołu pracującego nad rozwojem Google Photos. Pytanie, na jakie zmiany w usłudze się to przełoży? Tego na ten moment nie wiadomo, ale przyszłość bez wątpienia przyniesie korzystającym z Google Photos jakieś nowości.

Źródło: theverge, thedroidguy

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Czyżby Google szykowało konkurenta dla Instagramowego Boomeranga?