Gry Nintendo Switch

Gothic Classic Khorinis Saga. Kultowa seria w lepszej cenie

przeczytasz w 1 min.

THQ Nordic zapowiedziało Gothic Classic Khorinis Saga, czyli kolejną odsłonę Gothica na Nintendo Switch. Tym razem mamy do czynienia z wydaniem zbiorczym pierwszej i drugiej części serii na jednym kartridżu. Co ciekawe – cena jest naprawdę korzystna.

Gothic nigdy się nie skończy. THQ Nordic ogłosiło specjalne wydanie dla fanów tego kultowego niemieckiego RPG. Gothic Classic Khorinis Saga zawiera na jednym kartridżu wszystko, czego potrzebuje typowy miłośnik tej pięknej w swojej "drewnowatości" produkcji Piranha Bytes, czyli kompletnych dwóch pierwszych odsłon serii.

Gothic Classic Khorinis Saga składa się z Gothic Classic i Gothic 2 Classic, czyli portów dwóch pierwszych części serii na konsolę Nintendo Switch. Gothic II dostępny jest oczywiście z dodatkiem Noc Kruka – inaczej być nie może.

Gothic Classic Khorinis Saga – premiera

W zapowiedzi THQ Nordic poinformowało, że zbiorcze wydanie Gothica zadebiutuje 27 czerwca 2024 r. Co ciekawe, wydawca zrobił jeszcze jeden ukłon w stronę gamingowych "tradycjonalistów". Gothic Classic Khorinis Saga będzie dostępny tylko w wydaniu pudełkowym.

Gothic Classic Khorinis Saga – cena zachęca

Jedną z większych zalet wydania, poza faktem, że zamiast dwóch kartridży, wystarczy jeden, jest jego cena. Sugerowana cena za każdą z gier osobno, tj. Gothic Classic i Gothic 2 Classic to 29,99 euro (139,99 zł). Gothic Classic Khorinis Saga jest wyceniony wyraźnie niżej. Za wydanie zbiorcze gracze zapłacą 39,99 euro lub 169,99 zł. Już teraz istnieje możliwość złożenia zamówienia w przedsprzedaży.  

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  WacławZiema
  -1
  Siemano ziomale nazywam się Wacław Ziemia i jestem międzynarodowej sławy aktywista klimatycznym, ekologięm, wielkim miłośnikiem przyrody.
  Razem z koja żona Gretą Ziemia-Thunberg i naszym synem Wacławem Ziemia Juniorem walczymy o zielona przyszłość naszej planety.
  Musimy się pozbyć paliw kopalnych aby wyeliminować co2 i żeby nasze dzieci oddychały czystym powietrzem, dlatego chcemy aby tylko OZE jak wiatraki i fotowoltaiki wytwarzało prąd a nie elektrownie na węgiel czy atomowe! Robimy tonwszystko dla naszego dobra!!!
  Ale słuchajcie zimoalme dalej. Moge walczyć o ekologię bo zarobiłem w tamtym roku trylion$ a wszystko dzięki zielonej aplikacji Crypto Com która nie zostawia śladu węglowego i przyczynia się do ochrony klimata!!!! Ty tez ziomal możesz zarobic take hajsik!!!
  Podspdem daje ci linkacza wktorego klikniesz i zarejestrujesz sis w Crypto com zrobisz KYC i podepniesz swoją kartę kredytowa a potem zamówisz czerwona kartę Ruby a otrzymasz az 25$ w zielonej kryptowalucie Cro!
  Kupuj, wymieniaj, sprzedawaj kryptowalut lu w aplikacji Crypto Com aby się się multimilionerem jak ja a przynokazjibdbac o środowisko naturalne!!!
  Klikaj szypko bo nie ma czasu!!! Bo czas to pieniądz!!! Nie ma czasu bo ziemia płonie i musimy ja ratować!!! Klikaj bądź zielonym ziomalem!!! KLIKAJ TERAZ!!!!!

  https://crypto.com/app/jjey2xxs9c