Gry komputerowe

Gra Albion Online przeszła na model Free2Play

z dnia 11-04-2019
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Mamy dla was dobrą wiadomość: każdy chętny może już bez ograniczeń (i bez żadnych opłat!) bawić się w fantastycznym świecie gry Albion Online, która przeszła na model Free2Play.

Zapraszająca nas do otwartego świata fantasy gra Albion Online, która na wiele sposobów rozwija rozwiązania typowe dla gatunku MMORPG, oficjalnie przeszła na format Free2Play. Oznacza to – ni mniej, ni więcej – że grać można już bez żadnych opłat.

Albion Online to teraz darmowe MMO, przy którym bawić można się bez żadnych ograniczeń na komputerach z systemami Windows, Linux i macOS. Zainteresowani wciąż jednak mogą zdecydować się na wykupienie abonamentu Premium (i tym samym – między innymi za sprawą zwiększonych premii – ułatwienia sobie rozwoju postaci). 

Fantastyczny świat, w jakim toczy się akcja gry, to coś w stylu średniowieczna Europa plus magia. Wypełniony jest on budynkami tworzonymi przez graczy (odpowiedzialnych też za ekonomię i wydarzenia) oraz surowcami, które pozwalają je stawiać. 

Oprócz eksploracji świata oraz nieustannego rozwoju bohatera i swojej części świata, istotnym elementem rozgrywki są również pojedynki z innymi graczami i potworami oraz pomiędzy gildiami (będącymi podstawą funkcjonowania Albion Online), które realizowane są w czasie rzeczywistym, w systemie podobnym do tego, jaki znamy z hack’n’slashów. 

Więcej informacji na temat gry oraz tego, jak zacząć się przy niej bawić, znajdziecie na oficjalnej stronie, a to już „premierowy” zwiastun…

Albion Online Free2Play - trailer premierowy:

Źródło: Albion Online

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ciekawe
 • avatar
  taki miał być od samego początku, ale później okazało się, że trzeba jednak wydoić ludzi za wejściówki...
 • avatar
  Całkiem ciekawa gra, przed chwilą byłem 3798 w kolejce do grania ;)
 • avatar
  To ten badziew jeszcze funkcjonuje? Dżizas ;-)