Gry

Gran Turismo 5 Prolog dostaje nowe auta

przeczytasz w 1 min.

Sony zaktualizowało właśnie swoją flagową grę samochodową GT5 Prologue wydaną już jakiś czas temu na Playstation 3. Zapewne nie jeden z Was zgodzi się ze stwierdzeniem, ze jest to produkcja wyjątkowa i ma w sobie bardzo duży potencjał. Oczywiście nie jest pozbawiona wad, z których najpoważniejszą wydaje się brak modelu uszkodzeń samochodów. Sony obiecało jednak, że zajmie się tym problemem w kolejnych aktualizacjach. Do tej pory jednak nic się nie zmieniło, chociaż pojawiło się światełko w tunelu. Oto bowiem twórcy wypuścili w końcu update, który wprowadza całkowicie nową zawartość do gry (właściwe DLC). Są to 3 całkowicie nowe samochody – Ferrari California, Lotus Avora i  pojazd koncepcyjny „GT by Citroen”.

 

 

 

Dodatkowo wspomniana wyżej aktualizacja zmienia system kar w trybie Time Trial i wyrównuje poziom trudności niektórych wyścigów. Poprawiono również obsługę bezprzewodowych gamepadów oraz wprowadzono jeszcze kilka pomniejszych usprawnień.  Niestety, jest jeszcze zła wiadomość – aktualizacja resetuje wszelkie statystyki , czasy i własne ustawienia funkcji kontrolera.
 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darkeners
  0
  Zaciekawił mnie ten cały Citroen i generalnie na zdjęciach nawet fajnie wygląda, ale tył ma strasznie brzydki jak się patrzy od spodu :P
  • avatar
   Silver
   0
   Mała literówka z tym Lotusem - nazywa się on Evora (był niedawno w Automundial na TVN Turbo).

   Heh miło, że wydają taki update tylko z tego co wiem, prace nad grą trwają a jej premiera będzie nie wcześniej jak w 2010 roku.

   Kurcze, ciekawe kiedy będzie w grach na PC taka grafika xD
   • avatar
    vteccorp
    0
    Na PC już jest taka grafika... nawet lepsza, animacja 100 x szybsza niż na PS3 i do tego fenomenalny model zniszczeń!
    To się nazywa Race Driver: GRID
    ...i wątpię by finalne Gran Turismo 5 to zmieniło w 2010 roku, bo pewnie do tej pory wyjdzie nowy GRID! ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "Na PC już jest taka grafika... nawet lepsza, animacja 100 x szybsza niż na PS3"

     Zapomnij...

     Fizyka zgodze się ! Ale nie grafika. GT to po prostu cudo graficzne i wszystkie wyścigówki z gridem na czele gniecie i zjada w całości ! mimo że GT5P to w zasadzie demko wygrałem w nie wiecej niz w niejedną pełną a to tylko pestka w porównaniu do pełnej :)

     Fizyka zgodzę się, ale nie grafika :) Choć GRID to arcadówka pełną gębą :)