• benchmark.pl
 • Gry
 • Grand Theft Auto IV: Lost and Damned już wkrótce na Playstation 3?
Gry

Grand Theft Auto IV: Lost and Damned już wkrótce na Playstation 3?

przeczytasz w 1 min.

W Sieci pojawiły się pogłoski sugerujące, że dodatek DLC  do jednego z największych hitów firmy Rockstar Games - Grand Theft Auto IV pojawi się wkrótce także na konsoli Playstation 3. Wszystko zaczęło się od artykułu zamieszonego na łamach magazynu PSW. W ostatnim numerze tego pisma znalazł się bowiem ciekawy artykuł o Lost and Damned i jego wyłączności na konsole Xbox 360. Redaktorzy magazynu PSW utrzymują bowiem, że zawarta pomiędzy Microsoft a Rockstar umowa o ekskluzywności Lost and Damned na konsole X360 była jedynie czasowa i dotyczyła okresu 6 miesięcy. To zaś wskazywałoby na możliwość ukazania się tytułowego dodatku na konsoli Playstation 3 (i zapewne na komputerach PC) już w sierpniu tego roku (PSW podaje datę 20 sierpnia).

Niestety informacja ta dotąd nie została w żaden sposób potwierdzona przez firmę Rockstar. Jeśli jednak to prawda to trzeba przyznać, że Microsoft mocno przykłada się do promocji Xbox'a 360 - wydać 50 mln dolarów na czasową ekskluzywność to niezły gest:-).


 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ja tam czekam na wersję pc.
  • avatar
   Harry Lloyd
   0
   Sorry ale to bez sensu. 50 milionów dolarów za 6-miesiączną obsuwę? Był by to szczyt debilizmu, i raczej to tylko plota.

   Na PC natomiast teoretycznie dodatek może się ukazać, w końcu to platforma Microsoftu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Microsoft wcale nie wydał 50mln $

    "Należy pamiętać też że kwota 50 milionów na wyłączność dwóch dodatków do GTA 4 to także plota," - gta.net