• benchmark.pl
  • Gry
  • Grounded wychodzi z Wczesnego Dostępu. Kiedy zagramy w wersję 1.0?
Gry

Grounded wychodzi z Wczesnego Dostępu. Kiedy zagramy w wersję 1.0?

przeczytasz w 1 min.

Grounded, gra survivalowa od Obsidian Entertainment, jest obecnie dostępna na Xbox One, Xbox Series X|S i PC we Wczesnym Dostępie. Zgodnie z zapowiedzią deweloperów, wkrótce ukaże się pełna wersja produkcji. Co pojawi się razem z nią?

Grounded zachwycił miliony graczy

Produkcja Obsidian Entertainment w wersji testowej przyciągnęła miliony graczy. Grounded pojawiło się w 2020 roku we Wczesnym Dostępie i od czasu premiery doczekała się wielu aktualizacji. Dodały one nowe funkcje oraz mechanizmy rozgrywki, np. pływanie, a także małe zwierzaki i inne dodatki.

Grounded to gra survivalowa, która nastawiona jest na kooperację. Gracze zostają zmniejszeni do rozmiarów mrówek i stykają się z niebezpieczeństwami, jakie czekają w zwykłym amerykańskim ogródku na przedmieściu:

Świat jest rozległym, pięknym i niebezpiecznym miejscem – zwłaszcza, gdy zostałeś zmniejszony do rozmiarów mrówki. Odkrywaj, buduj i przetrwaj razem w tej pierwszoosobowej, wieloosobowej, survivalowej przygodzie. Czy potrafisz rozwijać się wraz z hordami gigantycznych owadów, walcząc o przetrwanie niebezpieczeństw na podwórku?

Gracze, aby przetrwać, muszą gromadzić surowce, konstruować przedmioty oraz prymitywne bronie czy trampoliny, które pozwalają na sprawne podróżowanie.

Co nas czeka w pełnej wersji?

W dniu premiery wersji 1.0. pojawić mają się natomiast nowe bronie oraz pancerze dodane do asortymentu gry. Ciekawie prezentują się również walki z bossami, czyli gigantycznymi owadami.

Premiera została zapowiedziana na wrzesień bieżącego roku. Gra będzie dostępna na Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Graliście już w testową wersję Grounded? Jak wrażenia?

Źródło: youtube, steam

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!