• benchmark.pl
  • Gry
  • Gry na Playstation 2 do ściągnięcia z PSN - Sony zaprzecza
Gry

Gry na Playstation 2 do ściągnięcia z PSN - Sony zaprzecza

przeczytasz w 0 min.

Od dłuższego czasu pojawiają się pogłoski o rychłym uruchomieniu przez Sony nowej usługi dla PlayStation 3 polegającej na możliwości ściągania gier z poprzedniej odsłony konsoli Sony (PS2). Miałoby się to odbywać za pośrednictwem stale uaktualnianego Playstation Store, zaś sama usługa zadebiutować powinna na jesieni tego roku.

Tyle plotek. Wczoraj jednak na forum jednego z bardziej poczytnych serwisów pojawiło się zdjęcie, które jak widać nieźle namieszało skoro w sprawę włączył się nawet przedstawiciel Sony. Zrzut ekranowy, o którym mowa możecie zobaczyć poniżej. Przedstawia on jedną z zakładek PSN, a na niej kilkanaście gier znanych z Playstation 2, w tym Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Najistotniejsze jest to, że ta właśnie gra ma "wstawioną" cenę - 12,99 GBP, co sugerować mogłoby, że zdjęcie jest autentyczne (wcześniej pojawiały się informacje o domniemanych cenach gier z PS2).


Dziś jednak zabrał głos przedstawiciel Sony - Patrick Seybold, który dał jasno do zrozumienia, że jego firma nie ogłaszała żadnych nowych funkcjonalności dla Playstation 3 (oprócz tych, o których informowaliśmy) i nie ma obecnie żadnych planów w kwestii dostępności gier PS2 w PSN. Pomimo takiej, dośc kategorycznej wypowiedzi nie wszystko jest jednak stracone. Możliwa jest bowiem sytuacja, że twórcy PS3 oficjalnie ogłoszą taką właśnie usługę na zbliżających się targach E3 i do tego czasu będą wszystkiemu zaprzeczać. Pożyjemy, zobaczymy.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!