Gry

Grywalna wersja LittleBigPlanet 2

przeczytasz w 2 min.

Kolejny raz przyjdzie nam bawić się w tworzenie grywalnych światów. Pierwsi gracze wstęp mają już za sobą.

 Warto przeczytać:
 

Nadciaga DC Universe Online

Prawie każdy kto przechodzi kolejne platformówki marzył, by stać się twórcą choć jednej z nich. LittleBigPlanet to umożliwiło i wiele osób na całym świecie skorzystało z tej dogodności. Intuicyjny i wciągający sposób kreowania nowych plansz sprawił, że wciągnięta społeczność stała się poważnym atutem projektu. W końcu dwa miliony stworzonych etapów to poważna liczba świadcząca o zaangażowaniu graczy.

Teraz, przy okazji kontynuacji, cała rozgrywka ma ulec uatrakcyjnieniu. Nie będziemy już ograniczeni jedynie do tworzenia kolejnych etapów programu o z góry narzuconych regułach. Teraz możemy wykreować własną grę wyścigową, strzelaninę, RPG... co tylko przyjdzie nam do głowy.

W tym celu udostępniono masę nowych narzędzi. Sackboy, który teraz jest częścią większej i bardziej zawiłej fabuły (jak zwykle chodzi o pokonanie głównego złego) i spotyka podobnych sobie Sackbotów ma ręce pełne roboty. Bardzo przydatne okażą się przy okazji tejże roboty takie gadżety jak chociażby ułatwiający poruszanie się hak.

Możliwości dodano jednak nie tylko do rozrywkowej części projektu, ale też do esencji - czyli praktycznego kreowania własnych światów. Poza poziomami, regułami i zagadkami będziemy kręcili przerywniki filmowe i ustalali np. kontrolę każdego z pojazdów umieszczonych na planszy. Nic nie stanie więc na przeszkodzie, żeby w dowolnym miejscu ustawić samochód i podpisać mu sterowanie SixAxis.

LittleBigPlanet 2 wygląda pięknie. Dostrzec to możemy już chociażby na screenach, trailerze, jak i bardziej praktycznie - na jednym z wielu nagrań gameplay z wersji beta. Są szczęśliwcy, którzy przechodzą już początkowe etapy. Reszta społeczności na premierę czekać musi do 18 stycznia 2011 roku. Na pewno warto, bo takich możliwości edytorskich nie dawał nam jeszcze żaden tytuł. Oto kolejny ekskluzywny produkt na PS3 w natarciu!

Źródło: LittleBigPlanet 2

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "Oto kolejny ekskluzywny produkt na PS3 w natarciu!"
  nic dodac nic ujac:D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Lepiej wrzucie newsa z pierwszym gameplayem z Uncharted 3.
   http://www.youtube.com/watch?v=XcqN3TCxfxA
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    To wielkie rozczarowanie. Ale lipa!
    • avatar
     Grinch
     0
     Nie ma jakiegoś emulatora na PC ? :D
     • avatar
      raffal81
      0
      Co do emulatorow to sprawa jest calkiem odmienna ;] sprzet emulujacy musi byc kilka razy silniejszy od sprzetu amulowanego ;]

      TO JEST EMULACJA ;] wiec na dzien dzisiejszy o emulatorze ps3 mozna tylko sobie pomarzyc ;]