Gry komputerowe

Guild Wars 2 doczeka się pierwszego potężnego rozszerzenia

przeczytasz w 1 min.

Heart of Thorns to przede wszystkim nowy obszar, ale też nowa klasa, system Mastery o tryb Stronghold.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2 ma już dwa i pół roku. Studio ArenaNet pomyślało, że to najwyższy czas na wypuszczenie pierwszego potężnego rozszerzenia. Zatytułowany Heart of Thorns dodatek wprowadzić ma nieco nowości do tej popularnej gry MMO. Najważniejsze jest najprawdopodobniej odblokowanie obszaru The Heart of Maguuma. Nowa lokacja to przede wszystkim nowe zadania do wykonania, nowi przeciwnicy do pokonania i nowe miejsca do eksplorowania. 

Co może być zaskakujące, twórcy nie zdecydowali się na zwiększenie maksymalnego poziomu doświadczenia postaci. W zamian za to wprowadzony zostanie natomiast nowy system Mastery. Bohaterowie na 80. poziomie będą mogli zbierać dodatkowe punkty za wykonywanie zadań, które pozwolą odblokować nowe umiejętności i przedmioty.

Kolejną nowością jest klasa Revenant. Jej reprezentanci wyróżnią się ciężkim uzbrojeniem oraz umiejętnością kontrolowania różnego typu mocy specjalnych. Dzięki Heart of Thorns nasze postacie będą mogły się też nauczyć dotychczas niedostępnych dla nich specjalizacji. Całości dopełnia natomiast nowy tryb zabawy PvP – Stronghold. Jak nietrudno się domyślić, rozgrywka polegać będzie tutaj na obronie swojej i atakowaniu cudzych twierdz. 

Mamy też zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie na rynku pojawi się Guild Wars 2: Heart of Thorns. Prawdopodobnie jednak już niedługo.

Źródło: ArenaNet, CDP

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  -2
  Troche pozno sie zdecydowali bo gra niec podupadla od premiery.
  Oby nie podzielila losow D3 ktory po dodatku i kilku uber hiper patchach dalej nic wiecej nie reprezentuje niz to co bylo na starcie.
  • avatar
   Dudzio993
   0
   Rytek mmm
   • avatar
    Dudzio993
    0
    Rytek mmm
    • avatar
     Reqiem88
     0
     Płatny, czy darmowy?
     • avatar
      Reqiem88
      0
      Płatny, czy darmowy?
      • avatar
       Reqiem88
       0
       Płatny, czy darmowy?
       • avatar
        sethendral
        0
        W końcu! Będzie sens pograć. Taki dodatek powinni przynajmniej raz w roku dodawać. W GW2 grałem z zapałem i radością, a po pół roku okazało się, że nie ma co robić... Casual po całości...
        • avatar
         Dudzio993
         0
         Ja tylko czekam aż będzie można wejść do Canthy. Zobaczyć jak się zmieniło po zarazie co z kurzikami i luxonami