Gry

Halo Wars 2 z nowinką w multiplayerze - wideo

przeczytasz w 1 min.

Tworzona przez Creative Assembly gra Halo Wars 2 może być jedną z najciekawszych strategii przyszłego roku.

Mieliśmy pograć jeszcze w tym roku, ale ostatecznie na Halo Wars 2 będziemy musieli poczekać aż do końcówki lutego. Wiele wskazuje jednak na to, że jest na co czekać – potwierdza to też nowy materiał wideo, na którym ujawniony jest ciekawy tryb zabawy.

W Halo Wars 2 pojawi się nowy tryb rozgrywki zatytułowany Blitz. To dość nietypowa jak na strategię czasu rzeczywistego forma rozgrywki. Gracze nie budują tutaj bazy ani nie zbierają surowców, a jakby tego było mało – armia przedstawiona jest w formie kart. 

Brzmi to naprawdę ciekawie, a wykonanie (przynajmniej oceniając po obejrzeniu filmiku) wydaje się faktycznie dobre. Zresztą najlepiej będzie jeśli sami zobaczycie nowy materiał i wyrobicie sobie zdanie:

Na pewno nie będzie brakować osób, którym tryb ten nie przypadnie do gustu. Warto jednak podkreślić, że jest to tylko dodatek do klasycznych form rozgrywki, których zdecydowanie w Halo Wars 2 nie zabraknie.

Halo Wars 2 zapowiada się naprawdę dobrze. O klimat można być spokojnym (wszak to doskonałe uniwersum Halo). O odpowiednie podejście do strategii również nie trzeba się martwić – za grą stoi bowiem studio Creative Assembly. Na potwierdzenie możecie obejrzeć opublikowany już jakiś czas temu gameplay:

Premiera, jak wspominaliśmy, w lutym. Gra zmierza na pecety i konsole Xbox One.

Źródło: Xbox

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    prime27pl
    0
    Bedzie trzeba jednak kupic IXA do takich perełek :D