Internet

HBO GO w Polsce - teraz bez umowy

przeczytasz w 1 min.

Ponad 800 filmów i 200 seriali po polsku i w wysokiej jakości – oto, co ma do zaoferowania usługa HBO GO użytkownikom w Polsce. Teraz to wszystko jest dostępne bez konieczności podpisywania umowy z operatorem.

Wśród dostępnych w Polsce telewizji internetowych pojawił się nowy, poważny gracz, którego mogą obawiać się Netflix czy też Showmax. Mowa o HBO GO – usłudze, która części Polaków jest już znana, a która od teraz jest już dostępna na zwykłych warunkach, bez konieczności podpisywania umowy z tym lub innym operatorem.

HBO GO w Polsce bez umowy

HBO GO to usługa VOD jednego z najważniejszych przedsiębiorstw z branży mediów i TV. Na jej katalog składa się ponad 200 seriali (w tym Gra o tron, Westworld, True Detecive, Dolina Krzemowa czy Wataha) oraz przeszło 800 filmów po polsku, włączając w to hity kinowe, takie jak nowy Spider-Man, Ghost in the Shell, Strażnicy Galaktyki vol. 2, Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Life czy Piękna i Bestia.

HBO Go katalog

Już sama liczba tytułów robi wrażenie, a oferta zasługuje na uwagę jeszcze bardziej, ze względu na tempo pojawiania się produkcji w katalogu od momentu kinowej premiery oraz na wysoką jakość materiałów.

Usługa HBO GO działa na komputerach osobistych, na konsolach do gier, na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach) oraz na telewizorach (i przystawkach) Smart TV. 

HBO Go urządzenia

Ile kosztuje HBO GO?

Cena jest kolejnym (po atrakcyjnym katalogu) atutem usługi HBO GO, ponieważ za miesiąc korzystania z niej trzeba zapłacić 29,99 zł, by cieszyć się filmami i serialami w jakości HD 720p lub Full HD 1080p. Dla porównania Netflix życzy sobie za jakość HD 43 zł. Nie ma również poważnego ograniczenia liczby urządzeń (limit wynosi bowiem aż 5). 

(Stanowiący nowość) brak umowy oznacza też, że podobnie jak w przypadku usług Netflix czy Showmax, z dalszego korzystania można zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia jakiejkolwiek kary.

Dodajmy jeszcze, że zanim wyda się 30 złotych, można skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego – nie płacąc ani złotówki można oglądać filmy i seriale przez jeden miesiąc. 

Źródło: HBO Polska

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tomasz Słowik
  1
  Korzystam i sobie chwalę, o ile nie oglądam czegoś na telewizorze z aplikacją na webOS (LG) 2.0. Apka nie była aktualizowana od lat i bardzo źle radzi sobie, jeśli w trakcie oglądania pojawi się buforowanie (zawiesza się, leci od początku, przeskakuje o kilka minut). Jest do tego stopnia słabo, że wygodniej jest mi używać screen mirroringu z telefonu, na którym aplikacja jest w nowej wersji i działa bez zarzutu.
  • avatar
   dariozpata
   -5
   Wciąż za drogo i mnie nie stać! Jak będzie cena 4.99 zł za miesiąc to wtedy taką kwotę będę mógł przeznaczyć z zasiłków jakie dostaję!
   • avatar
    topiq
    0
    No w końcu może jakaś sensowna alternatywa dla Netflixa i Showmaxa. Tego drugiego mam co prawda z Play na rok gratis, ale coś tam znaleźć dla siebie do obejrzenia raczej trudno. Do tego aplikacja na TV jest tragiczna, ciągle się wiesza i gubi ustawienia, wylogowuje...
    To może teraz Netflix obniży nieco cenę hmm...? Każda konkurencja jest korzyścią dla konsumenta :D
    Chętnie przetestuję, bo kiedyś miałem HBO bezpłatnie w kablówce, niestety cena kablówki wzrosła ale za to HBO znikło całkowicie zastąpione pakietami od C+, za które trzeba dodatkowo 40 zł płacić...
    • avatar
     Minimal
     0
     Super opcja :) a ponieważ tego typu abonamenty łatwo podzielić na znajomych to wychodzi 6 zł/msc :) na pewno skorzystam z darmowego miesiąca i potem znając życie przedłuże
     • avatar
      sebmania
      0
      mi brakuje w takich aplikacjach możliwości oglądania polskich seriali zagranica.
      • avatar
       Finear
       0
       pytanie dla osób które maja, nie ma problemu z oglądaniem oryginalnych wersji językowych i angielskich napisów w polskiej aplikacji ?
       • avatar
        netkret
        0
        Będzie działać za granicą ?