Gry

Gobliny i Gnomy w Hearthstone już we wtorek

przeczytasz w 1 min.

Pierwszy dodatek do Hearthstone to ponad 120 nowych kart i opowieść o rywalizacji konstruktorskiej gnomów i goblinów.

Hearthstone Gobliny vs Gnomy

W marcu firma Blizzard wydała swoją nową, darmową (choć z systemem mikropłatności) karciankę Hearhstone: Heroes of Warcraft. Po dziewięciu miesiącach produkcja ta doczeka się pierwszego pełnego dodatku. 

Gobliny vs Gnomy – bo tak został zatytułowany pierwszy dodatek – wprowadzi do świata Hearthstone ponad 120 nowych kart – można je stworzyć za tajemny pył, wygrać na Arenie lub kupić w pakiecie. Motyw przewodni to starcie najlepszych goblińskich inżynierów oraz gnomich majstrów, którzy od wielu już lat marzą o tym, aby opanować świat i starają się skonstruować odpowiednie do tego celu maszyny i technologie. Wprowadzony zostanie także nowy typ stronnika – Mechy.

„Bombowa rozrywka i wybuchowe atrakcje – oto co znajdziesz w pierwszym dodatku do Hearthstone, Gobliny vs Gnomy! Niezliczone mechanizmy i wihajstry są już naoliwione i przygotowane do zamontowania w twojej kolekcji kart do Hearthstone. Doprowadź swoje talie do perfekcji używając geniuszu najlepszych konstruktorów w Azeroth!” – zapowiadają twórcy.

Premiera dodatku Gobliny vs Gnomy do gry Hearhstone: Heroes of Warcraft odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a konkretnie 9 grudnia. Nowe karty zostaną udostępnione równocześnie na komputerach osobistych oraz tabletach Apple iPad.

A to już oficjalny polski zwiastun tego dodatku:

Źródło: Blizzard, Hearthstone Polska

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dodatek zapowiada się bardzo fajnie (szczególnie karty dla Druida) i nieźle namiesza w rozgrywce. Już od miesiąca zbieram złoto na packi kart. :P
  • avatar
   ciomasta
   -1
   ee nie mieli juz przypadkiem wydac HS w grudniu `a na Androida tablety ??