• benchmark.pl
 • Gry
 • Chcecie pograć w Hellraid i Dying Light - Techland zaprasza do testów w swojej siedzibie
Gry

Chcecie pograć w Hellraid i Dying Light - Techland zaprasza do testów w swojej siedzibie

przeczytasz w 1 min.

Obydwa tytuły zapowiadają się bardzo interesująco i klimatycznie, a więc warto zapoznać się z nimi przed premierą.

Techland testy Hellraid i Dying Light

Baza Aktywnych Graczy tworzona przez studio Techland pozwala mu na zacieśnianie współpracy z fanami i uwzględnianie ich opinii podczas tworzenia nowych produkcji. Spośród zapisanych do niej osób producent wybiera te, których profil najbardziej odpowiada danej grze, w następstwie czego szczęśliwcy mają okazję testować nowe tytuły przed premierą i dzielić się swoimi uwagami.

Tym razem przygotowywane są playtesty gier Hellraid oraz Dying Light. Obydwa tytuły zapowiadają się bardzo interesująco i klimatycznie, a więc jeśli macie pewność, że będą to gry wyjątkowo Wam bliskie, to już teraz powinniście zgłaszać się do wzięcia udziału w testach.

Tradycyjnie wypełnić trzeba stosowane zgłoszenie, w którym podać należy swoje preferencje gamingowe. Techland szuka przede wszystkim aktywnych graczy z okolic Wrocławia lub Warszawy, gdzie mieszczą się biura studia, w których to odbywać będą się wspomniane testy. Dodać trzeba także, że zgłaszać powinny się jedynie osoby pełnoletnie.

"Każdy playtest to kilkugodzinne spotkanie w siedzibie Techlandu, na którym zaproszone osoby grają w jedną z naszych nadchodzących produkcji. Następnie rozmawiamy z uczestnikami o ich wrażeniach, mocnych i słabych stronach danej gry oraz skrzętnie notujemy wszelkie uwagi."

Dodajmy jeszcze, że nie jest to praca, a więc nie można liczyć na wynagrodzenie. Wybrani do testów po premierze danej gry otrzymają jednak jej darmową kopię, a także zestaw upominków. Wyróżnieniem będzie także umieszczenie nazwisk testerów w napisach końcowych gier.

Źródło: Techland, playtesty.techland,cvgworld

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Niezły ruch ze strony Techlandu, ale rzeczywistość jest taka, że 90% graczy pomija napisy końcowe. No ale zawsze zostaje upominek i gra :)
  • avatar
   JohnWoo
   2
   Szkoda, że szukają ludzi tylko 18+, ktoś w wieku lat 17 również mógłby wystąpić jako osoba w grze. Swoją drogą ciekawe dlaczego szukają osób tylko z okolic Warszawy i Wrocławia, przecież gracz który mógłby wziąć udział w beta testach, a następnie być w napisach końcowych i z drugiego końca Polski by przyjechał.