Gry

Hitman - data premiery i zawartość pierwszego sezonu

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Wciąż nie wiadomo, jak sprawdzi się przygotowywany model dystrybucji. Pierwsze odpowiedni już na początku marca.

Hitman gra

Niemal równo tydzień temu pojawiły się informacje o opóźnieniu premiery gry Hitman. Nie podano wtedy konkretnego terminu wydania, ale producent dość szybko te zaległości nadrabia.

IO Interactive poinformowało, iż Hitman oddany zostanie w ręce graczy 11 marca przyszłego roku. Właściwie jednak to zainteresowani otrzymają tego dnia jedynie część gry, która będzie przecież podzielona na sezony.

Na starcie pojawić ma się miedzy innymi 6 misji z kampanii, 3 mapy czy tryb Kontrakty z około 800 celami. W kolejnych miesiącach twórcy planują udostępnianie kolejnych elementów.

Warto zaznaczyć, że przygotowano kilka wariantów zakupu gry. Za 34,99 dolarów otrzyma się właśnie początkową zawartość, podczas gdy późniejsze aktualizacje kosztować mają dodatkowo 29,99 dolarów. Można też od razu zapłacić za całość - 59,99 dolarów.

Jeśli w tym ostatnim przypadku będzie to zamówienie przedpremierowe, spodziewać należy się dostępu do beta testów, ale tylko na PC i PlayStation 4. Gra docelowo zmierza też na Xbox One.

Hitman zawartość

Źródło: vg247

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  Tak z innej beczki, odpaliłem na drugim komputerze stronę BM bez ADBLOCKA, serio ??? jeden bok reklamy, drugi bok reklamy, góra reklamy, do tego tak się zlewają że człowiek nie może się skupić co czyta.
  9
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie podoba mi się ten głupi model dystrybucji. Zagrać trzeba, ale chyba dopiero jak już wszystko wydadzą żeby mieć pewność co się kupuje.
  6
 • avatar
  Mariano_
  Takich czasów dożyliśmy, że sprzedają nam płatne dema...
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  150 euro z chęcią bym przedpłacił gdybym widział, że gra graficznie powala, jest świeża, wnosi coś nowego do gatunku, będą w nią grał 2 lata po premierze itd. Ale to kotlet nieziemski, totalnie podobny do AC.
  -2
 • avatar
  shadowman333
  Cwaniaczki. Mówili, że nie będzie płatnych DLC, to można najpierw kupić pół gry a pół później - na jedno wychodzi.
 • avatar
  logimen
  132 pln za demo - 6 misji. Prawie 230 pln za kompletna gre. Kogos tu pogrzalo. Moich pieniedzy nie zobacza, o nie !! Ceny na poziomie konsol.

  Po****lo psa i bude.