Gry mobilne

Hitman GO czyli Agent 47 na smartfonach i tabletach

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Niestety (przynajmniej dla niektórych) nie ma co liczyć na coś podobnego do tego, do czego przyzwyczailiśmy się na PC i konsolach.

Hitman GO gra zapowiedź

Square Enix już jakiś czas temu dało nam do zrozumienia, że w najbliższej przyszłości skoncentruje swoją uwagę na sektorze mobilnym. Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy tytuł, który ma to wszystkim dobitnie udowodnić. Na smartfony i tablety trafi wkrótce seria Hitman.

Nie jest to szczególnie dużym zaskoczeniem, ponieważ pierwsze informacje na ten temat pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Wtedy do zastrzeżono sobie prawa do nazwy Hitman GO i, jak się okazuje, pod takim właśnie kryptonimem kryją się pierwsze przygody Agenta 47 na urządzeniach mobilnych.

Niestety (przynajmniej dla niektórych) nie ma co liczyć na coś podobnego do tego, do czego przyzwyczailiśmy się na PC i konsolach. Hitman GO ma być bowiem strategią turową, chociaż cel rozgrywki będzie już wszystkim dobrze znany - dokonać rozpoznania określonego miejsca, wyeliminowania określonej postaci i jednocześnie pozostać w ukryciu. Nie zabraknie też możliwości przywdziewania szat przeciwników i bogatego arsenału. Twórcy podkreślają jednak, że trzeba będzie się tutaj sporo namęczyć i nieźle ruszyć głową, by osiągnąć swój cel.

Prace nad grą są już podobno bardzo zaawansowane i dlatego też nie powinniśmy długo czekać na jej premierę. Być może zatem pojawi się wkrótce więcej informacji, dzięki czemu poznamy chociażby systemy, na jakie gra trafi. W ciemno typować można Androida, ale poczekajmy na oficjalne zapowiedzi.

Warto dodać, iż pojawienie się Agenta 47 na smartfonach i tabletach nie oznacza tego, iż zabraknie miejsca dla produkcji na komputery i konsole. Ba, takowa też powstaje, a ostatnio poznaliśmy pierwsze szczegóły na jej temat.

Źródło: gameinformer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wirher
  Hitman jako strategia turowa? Przecież, to nie Hitman...
  7
 • avatar
  Arek9182
  \\"Już dość dawno Square Enix zapowiadało, iż w najbliższej przyszłości poświęci zdecydowanie większą uwagę grą mobilnym..."

  GROM MOBILNYM!
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Kolorowe jak simsy
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Pomóż sobie w kasynie lub lotku
  https://play.google.com/store/apps/details?id=app.marcinapp.losownik&hl=pl
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  a tyle turówek porzadnych można by było zrobic na smartfony ....
 • avatar
  Konto usunięte
  Ten obrazek wygląda jak odwzorowanie misji zabicia informatora FBI z Blood Money :)