Gry na konsole

Nadciąga Hitman HD Enhanced Collection

przeczytasz w 1 min.

Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Hitman HD Enhanced Collection – pakiet złożony z dwóch odświeżonych gier z Agentem 47 w roli głównej.

Mogło być różnie, ale zakończyło się pozytywnie i ekipa IO Interactive zachowała prawa do serii z Agentem 47 w roli głównej. W ten sposób otrzymaliśmy niedawno (naprawdę udaną) grę Hitman 2, ale studio nie zamierza koncentrować się wyłącznie na nowych opowieściach. Zespół w pocie czoła pracował też nad czymś jeszcze…

Hitman HD Enhanced Collection – tak nazywa się zestaw, na który złożą się dwie gry z serii, mianowicie Blood Money oraz Absolution. Zgodnie z tytułem zostały one odświeżone: zarówno technicznie (co objawi się poprawionym sterowaniem), jak i graficznie (na czele z bardziej efektownym oświetleniem oraz obsługą jakości 4K/60fps).

Hitman: Blood Money z 2006 roku i wydana sześć lat później Hitman: Absolution to gry, które w recenzjach zbierały głównie ósemki. Trudno przypuszczać, by ich odświeżone wersje miały być gorsze, więc całość zapowiada się naprawdę nieźle. Na weryfikację tego nie trzeba będzie zresztą długo czekać, bo premiera pakietu Hitman HD Enhanced Collection odbędzie się już 11 stycznia – na PlayStation 4 i Xbox One. 

Źródło: IO Interactive, Gematsu

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adrian Waleczny
  1
  O, fajowo, chociaż ten Absolution niepotrzebny, ale kupię na pewno.
  • avatar
   pscager
   0
   Super!