Gry

Hitman opóźniony, ale wielu w was może to ucieszyć

przeczytasz w 1 min.

Czy przesunięcie premiery wyczekiwanej gry może być powodem do zadowolenia? Wydaje się, że w tym przypadku tak.

Hitman gra

Zapowiedź nowej odsłony serii Hitman, z którą mieliśmy do czynienia podczas targów E3 2015 spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. O późniejszych informacjach powiedzieć tego nie można i dlatego też w tym kontekście tak dramatycznie nie wyglądają najnowsze doniesienia.

Wszystkiemu winny jest model dystrybucji, na jaki zdecydował się producent. Hitman będzie podzielony na sezony, a co gorsza pierwszy z nich zaoferować miał jedynie 7 misji. Właśnie dlatego ogłoszone teraz przesunięcie premiery może wielu nawet ucieszyć, ponieważ nie tylko otrzymać powinniśmy lepszą, ale i jednocześnie obszerniejszą propozycję.

„Chcemy uzyskać pewność, że wszyscy otrzymacie najlepszą możliwą grę, a więc podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu wstępnej daty premiery na marzec 2016. Te kilka dodatkowych miesięcy oznacza, że możemy dodać więcej treści na start niż pierwotnie planowano, a następnie udostępniać aktualizacje, co ostatecznie stworzy lepszą grę dla każdego.”

Bez zmian w kwestii platform docelowych. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Poniżej zobaczyć możecie udostępnioną przy okazji grafikę, które prezentuje największą lokację z Hitman Absolution na tle największej lokacji z nowego Hitmana. Trzeba przyznać, że różnica jest naprawdę spora.

Hitman największa mapa

Źródło: hitman

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hasati
  17
  Sprzedawaj Demo, wmawiaj że tak jest lepiej. Bezcenne.
  • avatar
   Detrioux
   9
   Nowa polityka wydawania gier ? Zapłaciłeś nam ? Dobrze, wydamy wam zamiast dlc podstawową grę na kilka części :D
   Simsy 4 były porażką ale to przechodzi samego siebie.
   • avatar
    adam6056
    3
    Nikt nie mówi dokładnych liczb tych aktualizacji czy następnych misji...
    Wydadzą grę stwierdzą że za mała sprzedaż wydadzą max 2 aktualizacje i lipa
    Przechodzisz powiedzmy na start 5 misji a potem czekasz powiedzmy miesiąc lub dwa na następne... szczerze? Po takim czasie albo o tym zapomnę albo usunę grę z kompa bo niepotrzebnie miejsce zabiera przez ten czas
    lipa lipa lipa
    • avatar
     UKBIB2012
     2
     czas przestać grać w gry ... tak na rok wszyscy razem nie kupujmy nic , grajmy w gry z zeszłego roku ... zobaczymy co ci cwaniacy zrobią . ja mam czas mogę poczekać , jest tak mało gier w które chce sie zagrać że to paranoja ...
     • avatar
      prime27pl
      1
      Ale bieda , oby nie wypaliło .
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Też nie bardzo mi się te sezony podobają, ale mimo tego to obowiązkowy tytuł do ogrania.
       • avatar
        Dudzio993
        0
        Ciekaw jestem ile tych sezonów będzie, jaki odstęp czasowy miedzy kolejnymi sezonami potrzebują na ich wydanie. Poza tym Absolution był ciekawy ale czułem się w tej części jakbym miał klaustrofobię.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         niedługo pudełkowe gry będą ograniczone czasowo, w końcu mamy zwyrodnienie modelu SaaS . nieważne ile ugrasz. chcesz pójść dalej w grze? dopłać. ciekawe kiedy UE się za to weźmie, bo nie wiem czy wiecie ale w10 jest właśnie w modelu SaaS, abonament jest na 10 lat. a potem lipa.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          To było do przewidzenia... Nikt nie chce pójść na "wojnę" z Battlefrontem i Falloutem, które sprzedadzą się w ponad 10mln.